Na Slovensku nie sú možné demonštrácie, demokracia neexistuje.

thumbnail

Nespokojní občania nemajú žiadnu šancu vyjadriť svoj názor pokojnou cestou a bez násilia. Na oficiálne žiadosti občanov nie je umožnená celospoločenská diskusia vo verejnoprávnej televízii. Účelovo boli pozatýkaní organizátori. Prečo je to tak?

Za 24 rokov od nežnej revolúcie, ktorá bola v globálnom systéme podvodom na ľudí, bol kompletne účelovo prebudovaný systém zákonov tak, aby moc nemali v rukách občania. V praxi vidíme dôkazy, ktoré hovoria za všetko. Média neodškriepiteľne a účelovo dezinformujú, RTVS podľa nášho názoru dokonca porušuje zákon a zmluvu so štátom: ČÍTAŤ VIAC >>


Ako ďalej občania ? Jediná cesta, ktorú odporúčame je zjednocovať sa proti tomuto mocenskému finančne ovládanému systému a spoločne trpezlivo bojovať za jeho zastavenie.


Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

 1. LS píše:

  Tak si dajte za cieľ iba jednu vec.. aby referendum malo silu zákona aj pri nižšej účasti.. nie zvrhnúť vládu ani nič iné.. na jednej veci sa dá dohodnúť podstatne ľahšie ako na pláne..

  generálnym štrajkom by sa to podľa mňa dalo dosiahnuť, ale ako hovorím, musíte nájsť jedinú vec čo chcete dosiahnuť a čo spojí všetkých ľudí čo tu chcú mať poriadok..

  1. Peter píše:

   Vieme LS, aj s týmto postupom súhlasím aj sa na tom intenzívne pracuje. Skúste reálne poradiť, ako to dosiahnúť (myslím to v dobrom). Nedávno bol takýto návrh totiž v parlamente zamietnutý.

   Jediná cesta je ZJEDNOTIŤ SA, vyhrať voľby a poraziť tento chorý systém.

   Generálny štrajk nepomôže, politici nereagujú, média neinformujú.

   1. LS píše:

    Média neinformujú preto, že chcete zhodiť vládu a neponúkate alternatívu. Vytvorte presný návrh zmeny zákona ktorí majú schváliť poslanci, a na tomto návrhu sa spojte.

    Komunikujte normálne s médiami, že nechcete nič zlé, iba túto jednu vec.. Média pochopia že to nie je nezmysel a začnú o tom hovoriť. Urobte si zoznam novinárov, napíšte im, potom zavolajte, pozvite ich na tlačovku, všetkým dajte dopredu materiály nech sa môžu pripraviť, a verte že začnú normálne informovať.

    K tomu potrebujete iba jeden cieľ a nie cieľ zhodiť vládu. Možno ak by ste ich informovali o tom, že ste abdikovali na zvrhnutie vlády, ale chcete presadiť iba záväzné referendum aj s nižšou účasťou a navrhujete tento text zmeny zákona, tak by to mohlo prejsť.

    Skúste si nájsť aj dákeho poslanca ktorý by to navrhol do parlamentu.. z radov opozície sa ich bude hrnúť asi dosť lebo môžu získať politický kapitál, ale ak by ste presadili niekoho zo smeru tak by to mohlo mať vyššiu váhu a pravdepodobnosť na úspech.

 2. LS píše:

  Ludia, majte rozum.. Nesnazte sa zvrhnut vladu bez toho aby ste vedeli co chcete dosiahnut.. Kvazi memorandum co navrhuje zdruzenie slobodny obcan je chore.. znarodnovat banky, zrusit euro a kadeco ine je uplne zcestne..

  Na mieste verejnopravnej televizie by som chranil verejne zaujmy, a taketo informacie by som nepustal do obehu.. A vy sa na to mozete stazovat kolko chcete, ale ked neponuknete racionalny sposob riesenia situacie, tak sa nic nedosiahne..

  Navrhujem vsetkym obcanom co chcu zastavit rozkradanie statu nasledovne:
  1. krok
  Prinut vladu, aby zmenili zakon kde je definovane referendum, aby bola znizena hranica povinnej ucasti na 10%, a malo pravnu silu zakona. Dalej ak by sa zucastnilo npr viac ako 50%, malo by pravnu silu ustavneho zakona.

  2. krok
  Umoznenie vyuzivanie zaruceneho elektronickeho podpisu na volby. To sa uz bude moct dat vyriesit v referendom.

  3. krok
  Opytajte sa ludi v referende ci chcu znaronit banky, ci su ochotny zaplatit veke sumy penazi vlastnikom bank za to ze ich predaju statu.
  Opytajte sa ludi v referende ci chcu zrusit euro a zaviest slovensku korunu..

  1. Peter píše:

   V našich návrhoch je to zahrnuté, ako píšete. Problém je však zatiaľ ten, že neviete prinútiť parlament k zmene zákonov tak, ako píšete.

   Tu navrhujeme riešnia:
   http://panobcan.sk/zmena-zakona-o-statnom-rozpocte-koniec-rozkradania-statnych-penazi/

   Jediná cesta je ZJEDNOTIŤ SA a poraziť tento chorý systém.

   1. LS píše:

    Tak si dajte za cieľ iba jednu vec.. aby referendum malo silu zákona aj pri nižšej účasti.. nie zvrhnúť vládu ani nič iné.. na jednej veci sa dá dohodnúť podstatne ľahšie ako na pláne..

    generálnym štrajkom by sa to podľa mňa dalo dosiahnuť, ale ako hovorím, musíte nájsť jedinú vec čo chcete dosiahnuť a čo spojí všetkých ľudí čo tu chcú mať poriadok..