Samer Shehadeh vysvetľuje všetkým spoluobčanom aká je pravda: Moslimovia nie sú národ, ale príslušníci náboženstva.

Nedovoľme tomu, aby extrémisti z radov nemoslimov zapríčinili vznik extrémistov z radov moslimov. Bojujme spoločne proti extrémizmu, resp. proti umelému vytváraniu extrémistov, ktorí tu nie sú.

Provokatéri, ktorí neustále omieľajú v médiách dokola a dokola, že moslimovia sú nebezpeční pre štát, že moslimovia sú .. a sú ..a hovoria väčšinou samé hlúposti.

Tak títo ľudia svojim hlúpym chovaním a svojou provokáciou sa snažia či už chcene alebo nechcene, či už si to uvedomujú, alebo nie, ale snažia sa tým umelo vytvoriť islámskych extrémistov, ktorí tu neexistujú.

My tu máme skupinu ľudí, ktorá nikomu neubližuje a istí ľudia ich neustále provokujú. Táto provokovaná skupina v sebe neobsahuje žiadnych extrémistov, ale provokatéri ich budú a budú a budú provokovať tak dlho, pokiaľ tých extrémistov nevytvoria.

My tu teroristov, extrémistov nemáme. Tak ich pre boha nevytvárajme. Štrašia ľudí tým, že moslimovia sekajú ruky zlodejom a moslimovia kameňujú .. viac vo videu:

Scénar je nasledovný:

Umelo vytvorený teroristi pod názvom Islamský štát sa infiltrujú v čo najväčšom počte do európskych štátov. Umelo vytváranými provokatérmi a teroristickými útokmi vzniká nenávisť voči moslimom. Takýto stav poslúži ako zámienka pre budovanie základní NATO, na ochranu národov proti umelo vytvorenému tkzv. Islámskemu štátu, ktorý vlastne neexistuje. Následné provokácie USA voči Rusku už môžu byť natoľko nebezpečné, že naozaj vyvolajú obrovské konflikty.

Chcete dôkaz, že v tejto vete píšeme pravdu? spýtajte sa anketami občanov všetkých národov, či chcú napadnúť niektorý štát, či chcú ísť bojovať za bohatstvo pre oligarchov, alebo či by radšej nežili v mieri?

Video: