Demonštranti pred ČT: Klamete za naše peniaze! Obaja prezidenti hovoria jasne. Informácie z temného šera amerických záujmov.

Václav Danda sa zamýšľa nad posledným vývojom na „utečeneckej fronte“ a prináša dôkazy o tom, že ide o organizovaný útok špecializovaných agentúr a „neziskoviek“, v záujme strategických cieľov Spojených štátov a ich európskych vazalov.

Utečenecká cunami nepoľavuje, naopak ďalej silnie a bude to stále horšie. Médiá hlavného prúdu sa snažia verejnosť upokojovať a po chvíľkovej dezorientácii, spôsobenej vystrašeným „urieknutím“ niektorých západných politikov, prechádzajú opäť do ofenzívy a menia taktiku. Zatiaľ čo doteraz v zmätku zaznamenávali utečeneckú vlnu aspoň sčasti spravodajsky, dnes sme už predmetom masívnej manipulácie. Agresívnych bojaschopných mladých mužov rôznych odtieňov tmavej pleti ako mávnutím čarovného prútika nahradili dojemné obrázky zbedačovaných žien a detí.

Médiá teda dnes predstvujú „soft verzii“ ilegálnych imigrantov. Cielene vytvárajú „obrázky z rodinného albumu“, čo by mohlo vytvoriť aspoň ilúziu, ktorú by mohli ďalej predávať menej informované časti európskej a našej verejnosti spolu s ďalšou porciou klamstiev, ktorá sa na nás z hlavných médií každodenne valí.

Akademická kaviareň na povel

Do rovnakého súdka patrí zmobilizovanie „multikultúrnych“ záloh v podobe petície Akadémie vied „Vedci proti strachu a ľahostajnosti“, ktorá sa objavila už pred štrnástimi dňami, ale médiá ju zverejnili až teraz. Zrejme v očakávaní, že sa pod túto „antichartu“ podarí zhromaždiť aspoň toľko podpisov ako pod podobne klamársky pamflet umelcov a vedcov z roku 1977. Pražská kaviareň sa pre túto chvíľu prezliekla do akademického. Vedci a ďalší pracovníci akademických a výskumných inštitúcií varujú pred nárastom „xenofóbnych“ nálad v českej spoločnosti. Akademikov vraj tiež znepokojuje aktivita „extrémistických skupín“, ktoré podľa nich nemajú v politikoch a médiách dostatočnú protiváhu.

O tom, že väčšina normálnych ľudí nechce mať s týmto „akademickým svinstvom“ nič spoločné svedčia reakcie, ktoré samozrejme korporátne médiá nezverejňujú. Je to jednoduché. Súdruhovia „akademici“ ako vždy a za všetkých režimov postupujú podľa hesla Čí chlieb ješ, toho pieseň Spievaj dokola. Väčšinou síce žijú z našich daní, ale podstatnejšie sú pre nich „granty“ Európskej únie. Aj tie sú síce opäť peniazmi daňových poplatníkov vrátane našich – lenže ich rozdeľuje už niekto iný. Chceš skvele žiť a predstierať bádania v často absurdných odboroch za bruselské peniaze? Osvedči svoju lojalitu a podpíš súdruh … Je to zákon prírody – prežijú najsilnejší, vybádali vedci. A tak aký div, že organizátorov tohto „sviežeho petičného dielka“ sú Lukáš Novák, Anna Vanclová a Martin Blažek pôsobiaci na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe. Evolúcia v praxi.

Prezidenti zostali s národom

Narozdiel od týchto doteraz bezvýznamných pešiakov Piatej kolóny (významnými ich práve urobia korporátne médiá) rozumní politici vidia, že máme na krku naozaj veľký prúser. Medzi nimi aj dva najvýznamnejšie – napokon tiež akademici, ktorí narozdiel od súdruhov z akademickej kaviarne majú niečo za sebou. Nielen vyjadrenie súčasného prezidenta Miloša Zemana na adresu imigrantov – „nikto vás sem nepozýval“ – ktoré mu vynieslo pohŕdanie miestnej intelektuálnej elity, ale obrovské ovácie v susednom Rakúsku (aký div, že o tom u nás takmer nikto nevie), ale tiež jasné slová jeho predchodcu rozžeravil havlistov do biela.

Nelegálnych imigrantov vníma bývalý prezident Václav Klaus ako zásadné nebezpečenstvo a európske krajiny podľa neho musia prijať na hraniciach také opatrenia, ktoré by „utečencom“ v príchode konečne efektívne zabránila. Exprezident sa tak vyjadril počas Svätovavrineckej púte na Sněžku: „Európa má jednoznačne povedať všetkým svojvoľne prichádzajúcim NIE, a urobiť všetky opatrenia na hraniciach, aby sa k nám nemohli dostať.“ To, čo sa namiesto toho deje, je podľa neho viac než len nezodpovednosťou politikov ako u nás, tak v Európe. „Tí naši sa lacno vyhovárajú na tú Európu,“ povedal bývalý prezident, ktorý už neraz naznačil, že podľa jeho mienky nejde o „spontánnu“ imigráciu, ale sú za tým iné záujmy.

O tom, že prevažná časť občanov s postojmi našich dvoch najvýznamnejších politikov súhlasí, a že si nečinnosť vlády nechcú dať páčiť, svedčí aj narastajúci počet demonštrácií proti imigrácii a za vystúpenie z Európskej únie. Tá posledná, zvolaná Národnou demokraciou, prebehla túto sobotu na staroslavnom Vyšehrade, odkiaľ sa stovky účastníkov vydali sprievodom na Kavčie hory k budove Českej televízie. Chceli tak vyjadriť znechutenie z dezinformovanie českej verejnosti inštitúciou, ktorá rovnako ako akademici luxusne žije z ich daní, a pritom má leví podiel na „propagácii“ importu životného nebezpečenstva do našej krajiny.

Viac ako organizovaný zločin

Preto mlčí o tom, že tento zničujúci exodus je podľa mnohých informácií nielen dobre organizovaným biznisom, ale predovšetkým dlhodobým projektom niektorých západných prevažne amerických „nadácii“. Informujú o tom už aj niektoré odvážnejšie „oficiálne“ médiá, ktoré pritom vychádzajú aj z niektorých poznatkov časti stále viac rozčarované spravodajskej komunity, ako o tom nedávno prehovoril skrz rakúsky denník Direkt jeden z príslušníkov armádnej spravodajskej agentúry.

Uviedol, že „prievozníci“ požadujú za „jednosmerný“ cestovný lístok do Európy medzi 7000 až 14000 eurami, čo je pre väčšinu Afričanov úplne nedostupná čiastka. Tieto fakty sú samozrejme polícii aj politikom dávno známe. Je zjavné, že Afričania sami na prevoz také peniaze nemajú a je vraj stále viac indícií, že za tieto prevozy platia Američania skrz špecializované „neziskovky“. Organizovaný zločin v priamom prenose. A dokonca ešte niečo viac.

Farebná revolúcia nového typu

Takzvané neziskové organizácie z USA vybudovali kontakty a peňazovody na zločinecké mafie v severnej Afrike a platia im rozhodujúce čiastky za „export“ ľudí do Európy. Často ide o „dcérske spoločnosti“ alebo dokonca identické organizácie, ktoré organizovali tzv. Arabská jar či farebné revolúcie vrátane Majdanu na Ukrajine. Podľa mnohých expertov je teraz ich cieľom uvrhnúť do chaosu celú Európu. Zmysel tejto operácie je dvojaký: Jednak dosiahnuť ešte väčšiu koncentráciu moci Bruselu, ktorý bude tvrdiť, že jedinou cestou je ďalšia „integrácia“, ako to dnes spomenula kancelárka Merkelová. Súčasne však Európu definitívne oslabiť a urobiť ju bezmocnú a úplne závislú na Veľkom Bratovi zo zámoria.

Je potrebné vedieť, že všetky tieto „neziskové“ organizácie, platené prevažne Georgeom Sorosom a Davidom Rockefellerom, sú súčasne cez rôzne „kolená“ napojené na štátny peňiazovody v USA. Všetko prebieha v koordinácii s americkými tajnými službami a Obamovou administratívou.

Návod k zločinu

Angažmán Spojených štátov však zďaleka nekončí len „vývozom“ Afričanov na európsku pôdu. Americké neziskovky cielene podporujú aj prepravu utečencov z Talianska a Grécka do Nemecka a Rakúska. Otvorene o tom hovorí aj webová stránka Fluchthelfer, ktorá vyzýva prevažne ľavicovo a anarchisticky zameraných Nemcov a Rakúšanov k účasti na tomto zločine. Stránka je profesionálne vykonaná v nemeckom jazyku, ale evidovaná je v USA na organizáciu „Ayn Rand Institute“.

Ayn Rand Institute dostal meno po Ayn ​​Randové (rodená Alisa Zinovjevna Rosenbaum v Rusku), významnej predstaviteľke sionistického hnutia. Súčasným riaditeľom Inštitútu je Izraelčan Yaron Brook, známy svojím výrokom k palestínsko-izraelskému konflikte: „Je povolené čokoľvek, čo budeme považovať pre vedenie vojny za nevyhnutné“.

Vývoz „nepriateľov“ k „priateľom“

Zámer je pomerne jasný: Ayn Rand Institute podporuje všetkými možnými prostriedkami vojny Izraela – a jeho spojencov na Západe – s Palestínčanmi a celým arabským svetom. Milióny vyhnaných a domova zbavených ľudí potom „vyváža“ do Európy. Nie je prekvapením, že partnerom tejto organizácie je projekt „Rise up“ riadený Sorosovou nadáciou, ktorý má v popise práce uvedené: „Naším cieľom je inscenovať revolúcie a oslobodzovať spoločnosti“. Ako oslobodiť zotročením nám práve predvádzajú za súčinnosti našich súdruhov akademikov a ďalších pokrokových súčasťou Piate kolóny:

Podľa oficiálnych čísiel západných humanitárnych organizácií doplávalo cez Stredozemné more do Talianska len za prvú polovicu tohto roka vyše sto tisíc tzv. Utečencov a do Grécka okolo 130 tisíc. Zo Sýrie zničenej Američanmi vyvolanou občianskou vojnou utieklo takmer osem miliónov ľudí. Rovnaký, ak nie väčší počet, je na ceste z Američanmi rozbitého Iraku a Líbye.

Ide však len o prvé „testy“. Cieľová „kvóta“ 50 miliónov „utečencov“, ktorí by mali „obohatiť“ Európu je zatiaľ stále ešte v príprave. Zdá sa teda, že aj naše „oslobodenie“, ktoré v spolupráci s miestnymi zradcami organizujú americké nadácie, sa už nezadržateľne blíži.

Alebo si konečne uvedomíme vážnosť situácie – a povieme svoje NIE patrične hlasno? Petície k tomu už nepotrebujeme. Vláda nás však ešte sčasti potrebuje.

zdroj: protiproud.parlamentnilisty.cz