Niekto sa teda má! Dostať od chudobnej manželky hodinky drahšie, ako má náš pán premiér, to je teda paráda. A čo robí majiteľ takýchto hodiniek po večeroch? Napríklad sa hrá s čítačkou peňazí. Pätnásť minút raz za tri mesiace… to nie je zlé.

Ale takáto čítačka je evidentne dosť rozšírená. Má ju aj hosť Jana Snopka, Peter Batthyany. Sympatický herec vám prezradí aj to, čo je dôležité, ak chcete vstúpiť do politiky.

Chytil vás revízor či máte nedoplatok na elektrine? Máme pre vás číslo na linku, ktorá vyrieši všetky vaše problémy! A ktovie, možno dostanete aj voľné lístky na hokej.

A vraj na Slovensku sú nízke dôchodky! 1 600 eur je vám málo? A k tomu 170 eur k Vianociam navyše? Niekomu 170, niekomu dve euríčka. Spravodlivosť sa opäť potvrdila.

Podporujte slovenské výrobky, slovenské prasiatka! Vhodné sú najmä pre tých, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu a zbaviť sa chrípky. Prečo? Prezradí vám Janko Snopko.
Ale nekupujte jedlo od hocikoho. Dajte si pozor na sexuálnych delikventov. Hlavne tých pobožných.

Vatikánski biskupi sú veru skvelí. Popri všetkej tej práci sa niektorí rozhodli zveľadovať parky. Pekné od nich. Aj samotný arabský šejk by im túto prácu závidel.

zdroj: nasenovinky.sk