To, čo sa naozaj odohráva na (rakúskych) hraniciach so Slovinskom, neukazujú vždy v prosystémových médiách. Major rakúskej armády, ktorý chce pochopiteľne zostať v anonymite, opísal bez cenzúry, ako zblízka zažíval chaos v štajerskej obci Spielfeld a podelil sa o myšlienky, ktorými sa zaoberal po „kapitulácii Rakúska“:

Správa očitého svedka

21. októbra 2015: Dnes je najťažší deň v mojom živote. Musel som sa pozerať na vlastné oči, ako o 11:30 asi 5000 prevažne mladých, dobre vycvičených mužov prekonalo hranicu s Rakúskom pri Spielfelde úplne nerušenú a nekontrolovanú. Rakúska vláda zlyhala pri presadzovaní svojej suverenity a ochrane rakúskeho obyvateľstva, nechala pred týmto útokom kapitulovať svoje vojenské sily a políciu. Musel som sa pozerať, ako asi 5000 okupantov ohrozujúcim, arogantným a agresívnym spôsobom, akoby to bolo samozrejmé, obsadzuje rakúske územie, nehanebne vykonáva svoju potrebu, zahadzuje odpadky celkom necivilizovaným spôsobom – to všetko priemerný rakúsky občan nevidí. O všetkých týchto ohavnostiach naše lživé médiá neinformujú.

Pseudo utečenci zaneprázdnený svojimi mobilmi

Obdivuhodne sa ale zachovali politici zo štajerskej FPÖ, predovšetkým Mario Kunasek, ktorí si ako jediní politickí predstavitelia, napriek nebezpečnej situácii, boli na mieste urobiť vlastný obraz. Všetci ostatní zbabelí krasorečníci ostali v bezpečných kanceláriách, a odtiaľ opäť tárali o milých deťoch a úbohých ženách a ach, tak prenasledovaných ľuďoch. Nič z toho sa na mieste diania nedalo vidieť, naopak – títo pseudo utečenci sa fotografovali a takmer všetci mali plné ruky práce s ich mobilnými telefónmi. Nielen nemecké policajné odbory hodnotia situáciu ako výbušnú, aj môj bývalý veliteľ pluku.

Chýba len vôľa, nie možnosť

Mal som tú česť viesť s ním rozhovor pred inváziou zahraničných síl žiadateľov o azyl. Nikto nepozná naše hranice tak dobre ako on, napokon s vojenskou predvídavosťou chránil rakúske hranice v roku 1991, kedy na ne tiahla Juhoslovanská ľudová armáda. Kde prosím, je dnes naša armáda? Kde sú naša výkonné zložky? Nikto v tejto ohrozujúcej situácii neochraňuje rakúske obyvateľstvo. Môj veliteľ pluku si myslel, že chýba len vôľu. Je možné uchovať aj dnes s dostupnými silami našu suverenitu, ako to predpokladá aj naša legislatíva. Kto prosím zrušil našu ústavu? – Pani Merkelová, alebo naši politici, absolútne neschopní vedenia, ako je váhavec Faymann, vazal pani Merkelovej, alebo odborne neschopný minister obrany? Nikto. Tento prístup nemá žiadny právny základ.

Bolo by nutné opäť siahnuť k núdzovým opatreniam, vrátiť sa k skúsenostiam tohto veliteľa pluku. Myslí si, že by bol okamžite k dispozícii pre vykonanie potrebnej expertízy. Nie je to otázka schopnosti, ale iba vôle. V našej zženštilej spoločnosti sa asi už nedokážeme postaviť týmto pochodujúcim silám. Ak vpochodujú ďalšie státisíce, potom Boh nám pomáhaj!

Záujmy Rakúska už nikto nezastupuje

Kto vidí týchto mladých mužov, tak vie, že väčšina z nich musela prejsť vojenským výcvikom a aj nejakými bitkami, pretože nie náhodou prebieha okupácia cudzieho územia tak disciplinovane a plánovite. Spojenie cez elektronické zariadenia im umožňuje bez problémov sa vyhnúť silovým zložkám nášho štátu. Tí, ktorí nariadili našu kapituláciu, teda tzv. červeno-čierni politici, už v žiadnom prípade nezastupujú záujmy rakúskeho obyvateľstva, zdá sa, že vykonávajú príkazy koncernov, prípadne predstaviteľov EÚ a Ameriky, pretože tento príchod inváznych síl nie je náhoda, je to vojenská stratégia!

Obyvateľstvo v južnom štajerskom pohraničí bolo týmito udalosťami šokované a zdesené, pretože opäť raz, tak už často v histórii, boli naše záujmy zradené. Natíska sa tiež otázka, či všetky tieto „nezištné“ humanitárne organizácie – koniec koncov stoja daňových poplatníkov okolo 1,2 miliárd eur – nemyslia na vlastný ekonomický zisk a títo takzvaní „žiadatelia o azyl“, nie sú pre nich len pohodlnou zámienkou, aby si opäť privlastnili cudzie peniaze.

Môj bývalý veliteľ pluku má tiež predstavu o tom, akoby sa mohla ovplyvniť situácia v miestach pôvodu, ako napríklad v Sýrii: Všetkých mladých mužov vojensky vycvičiť, a potom ich poslať oslobodiť svoju vlasť, pretože len vlastné obyvateľstvo môže účinne poraziť Islamský štát.

Žiadna pasová kontrola, žiadna registrácia

Rýchle odpovede si žiadajú tieto otázky: Kto môže zastaviť túto inváziu? Kedy skončí tento nekontrolovaný príliv? (Sám som pozoroval, že neprebehli pasové kontroly ani registrácie). Ako vyzerá núdzový scenár – napríklad keď sa príliv nebude dať zastaviť, a ak bude nasledovať prisťahovávanie rodín, a opäť začnú prichádzať aj Turci?

V každom prípade spochybňujem vodcovské schopnosti súčasných „vládcov“ a myslím si, že treba jednať po starostlivom posúdení, v zmysle platných zákonov a s plnou zodpovednosťou za Rakúsko. Nie je prípustné, aby Rakúsko bolo podriadeným štátom a dokonca výkonné zložky tohto nesvojprávneho celku boli udržiavané pomocou peňazí daňových poplatníkov, a degradované na sluhov cudzincov.

Šalmaje znejú Rakúskom

Ako bývalý veliteľ roty som takmer dve desaťročia slúžil na tejto hranici, a naša kedysi hrdá armáda mala rozkaz ochraňovať štátnu hranicu. Túto úlohu sme mali plniť bez akýchkoľvek „čo ak…“ a „ale…“, tak ako všetci vojaci sme prisahali, že budeme chrániť svoju vlasť. Je hanbou vidieť, ako by naše sily mohli ešte aj dnes plniť túto úlohu, ale nie je im to dovolené. Je vojna – o tom však môžete hovoriť len v Bulharsku. Naši politici a korporátne médiá nás upokojujú – mediálne šalmaje znejú pre Rakúšanov, ako kedysi orchester na Titaniku. A vďačne ukolísaní rakúski naivisti na túto hudbu ešte s radosťou tancujú. Bože môj – prečo si nás opustil!

zdroj: zemavek.sk