Jedná sa o moslimov, ktorí vykonávajú pravidelne genocídu Arménov a Kurdov, ktorí otvorene stoja proti legitímnej sýrskej vláde a podporujú finančne a zbraňami islamských radikálov! Nemecká kancelárka Merkelová sľubuje vstup do EÚ Turkom!

Nie je to žiadna kačica, alebo sranda, madam Merkelová chce „vyriešiť“ utečeneckú krízu tak, že sľubuje Turecku prijatie do Európskej únie, ak pomôže s terajšou utečeneckou vlnou zo Sýrie! Kancelárka úplne ignoruje fakt, že utečenci zo Sýrie prevažne vôbec nie sú a tiež to, že namiesto jedného, ​​alebo dvoch miliónov imigrantov týmto spôsobom vtiahne do Európy rovno 75 000 000 tureckých moslimov!

Nenechajte sa však mýliť, to by bol ešte len začiatok! Cez Turecko, ktoré by bolo členom Európskej únie, by totiž do Európy prichádzalo veľa ďalších islamistov z ďalších moslimských krajín! Čo sa týka samotných Turkov, nie sú o nič lepší a prispôsobivejších, než iní radikálni moslimovia odinakiaľ!

Nedávno sa turecký prezident vyjadril o ateistoch v podobnom zmysle, ako ortodoxný sunniti v Saudskej Arábii, teda že každý ateista je vlastne terorista a tak sa s nimi musí konať! Takých ľudí v počte desiatok a desiatok miliónov, chce „šialená Angela“ pritiahnuť do Európy ?! Ako sa títo Turci asi budú správať k ľuďom, ktorí budú z ich pohľadu neveriacimi, alebo inakveriaci, teda kresťania ?!

Nech si Nemci svoju kancelárku a celú Európsku úniu strčia s prepáčením niekam! EÚ je rovnako len „vyčúraným“ nemeckým plánom B na ovládnutie Európy, ktorý bol vymyslený potom, keď im to vďaka Červenej armáde nevyšlo v druhej svetovej vojne silou!

Jedinou možnou alternatívou ako zachrániť našu krajinu pre naše deti je vystúpenie z EÚ a spojenectvo s Ruskom a ostatnými krajinami ktoré stále ešte ctia tradičné rodinné a morálne európske hodnoty!

zdroj: parlamentnilisty.cz

[col2]

Jaroslav Paška: Islamskí teroristi sú už v EÚ


[/col2][col2]

Ján Čarnogurský: USA hrajú so svetom komédiu


[/col2]