Za celým škandalóznym projektom pomôcť nelegálnej imigrácii stojí prosionistická, prokapitalistická a protiislamská nadácia.
Ayn Rand Institute je americká nadácia, ktorá v súčasnej dobe verbuje cez svoje webové stránky TU prevádzačov a pomocníkov v Nemecku a Rakúsku. Prejdite si stránky a zistíte, že sa jedná o veľmi profesionálne a draho zaplatenú kampaň, ktorá neuveriteľne pokrytecky apeluje predovšetkým na „ľudskosť“ a „súcit Európanov“.

Veľká časť týchto prevádzaných osôb sú moslimovia a Arabi, čo je prinajmenšom veľmi podivné, pretože Ayn Rand Institution nikdy sympatie k Arabom nemala. Kto pozná dielo dámy, ktorej meno nadácie nosí, vie, že sa jednalo o veľmi vášnivú priaznivkyňu Izraela, rodenú ako „Alissa Sinowjevna Rosenbaumová“ ktorá považovala Arabov za primitívnych divochov nenávidiacich Izrael. Ayn Randová bola jednou z hlavných ideológov americkej radikálnej pravice, ktorá zastávala a naďalej zastáva názor, že je „potreba uvoľniť cestu hrdinom kapitalizmu“. Pasovala sa na filozofku veľkosti Aristotela a k obrazu o tom, kým bola a aké názory zastávala, by postačil názov jedného jej diela: „Obrana proti spoločnosti lupičov. Chudobným brať a bohatým dávať“. No nie je to zvláštne, že práve jej meno nesie nadácia, ktorá pomáha teraz organizovať rozklad bohatej Európy chudobnými utečencami predovšetkým z moslimských krajín?

Doména z USA

Viac informácií a údaje o doméne stránok nájdete TU alebo TU (do vyhľadávača zadajte „www.fluchthelfer.in/“).

Vzhľadom k tomu, že, ako sa zdá, za celým projektom pomôcť nelegálnej imigrácii stojí prosionistická, prokapitalistická a protiislamská nadácia, nie je divu, že podobné stránky ako „Fluchthelfer.in“ neboli vytvorené pre nábor pomocníkov pre nelegálne prisťahovalectvo na mexickej hranici. Ciele týchto „pomocníkov“ Fluchthelferz „z USA sú úplne iné ako pomoc blížnemu svojmu.

Zodpovednosť neponesie zrejme nikto

Žiadajme, aby politici vzniesli protestnú nótu voči USA, pretože iniciatíva „Pomocník utečencov“ nabáda k trestnému činu. V Nemecku a Rakúsku bola už podaných rad trestných oznámení a Rakúšania požadujú pre prevádzačov a „pomocníkov“ vysoké tresty. Viac napr. TU. O samotnej Ayn Randovej sa dozviete viac TU . Príznačné je, že na týchto stránkach zaštiťujících sa filozofiou Ayn Randovej sú imigrácie a jej pomáhači napríklad v článku „Imigrácia ako zbraň proti západnej kultúre“ tvrdo kritizovaní. Proizraelská lobby chrliaca síru a oheň na všetko ľavicové, moslimské a islamské zároveň podporuje imigráciu moslimov do Európy.

Nie sme obeťami kolosálnej mystifikácie aj v iných prípadoch?

Nebolo by divu, keby väčšina mediálnych výstupov tzv. „Islamského štátu“ mala rovnaký pôvod. Všetky tie hrozné videa (alebo ich veľká časť) sú možno vyrobené v Kalifornii alebo na iných pokojných miestach „slobodného sveta“. Žijeme už dnes vo virtuálnom svete tvorenom médiami. Svete, ktorý nikdy neexistoval a ktorý neexistuje. Naši údajní nepriatelia sú len produktom scenáru z nejakej obdoby Hollywoodu. Svet sa ocitá vo vnútri reality show, zmesi skutočnosti a prostoduchého „filmového“ scenára. Niet teda divu, že si ďalšie zdroje všímajú generovanie falošných identít propagátorov nelegálneho prisťahovalectva. Buď je teda spolu s nami obetí aj sám americký „Ayn Rand Institute“ alebo ich naopak tvorcom mystifikácie, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani Jára Cimrman. Len postráda jeho vtip.

Každý si však môže urobiť názor sám. Len chýbajú možnosti overovania informácií. Jednoducho nemáme všetci toľko času a prostriedkov ako najbohatší lobby našej Zeme.

zdroj: news.e-republika.cz