Znie to neskutočne až rozprávkovo, ale táto správa sa šíri ako lavína po celom svete. Akoby aj nie, veď rakovina je hrozba ľudstva. Či je informácia pravdivá, milióny ľudí, ktorí trpia touto zákernou chorobou, práve dostali novú nádej na život.

Podľa vedeckých výskumov existuje účinný a prírodný liek proti rakovine!

A čo je tento dar z nebies? Vedci tvrdia, že je to ovocie zo stromu Blushwood, ktoré údajne zabíja karcinogénne bunky. Nesmieme však hneď jasať, strom, ktorý plodí toto zázračné ovocie, je veľmi vzácny a rastie len v jednej oblasti severnej časti Austrálie. Je totiž veľmi náročný a jeho potreby pre rast sú veľmi špecifické.

Vedci inštitútu QIMR Berghofer v Brisbane vedení doktorom Glenom Boylom sa zaoberali štúdiou týchto plodov viac ako osem rokov a výsledok sa dostavil, ako sám vedúci lekár dodáva:

„Liek funguje troma spôsobmi. Zabíja rakovinotvorné bunky, zamedzí prístupu krvi do nádoru a aktivuje imunitný systém tela, ktorý potom nádor sám odstráni. “

Úspešnosť tohto prírodného lieku je neuveriteľných 75% a obdivuhodné je aj to, že sa rakovina do organizmu testovaných zvierat už nikdy nevrátila. Testy boli vykonávané na psoch, mačkách a koňoch.

Ak sa všetko potvrdí a liečba zaberie aj na človeka, bolo by to oveľa úspešnejšie a hlavne šetrnejšie riešenie, než je chemoterapia.

zdroJ: zeny.iprima.cz