O tom čo je cieľom podporovateľov imigrácie a islamizácie najlepšie vypovedá veta, vyslovená bývalým českým ministrom zahraničia a predsedom TOP 09 Karel Schwarzenberg „pomaly vzniká európsky ľud“. Áno, tým, že sa zničí súčasný český národ.

Karel Schwarzenberg doslovne povedal, že „Česi a Nemci tu spolubojujú za demokraciu a pomaly vzniká to, čo rôzni politici u nás popierali. Pomaly vzniká európsky ľud, kde nie je tak zaujímavé, kto je Čech a kto Nemec, ale aké máme stanoviská „. Tento prejav predniesol na demonštrácii podporovateľov masovej imigrácie a prílivu moslimských utečencovi / imigrantov do Európy u nemecko-českej hranice v nemeckom mestečku Schirnding.

Títo podporovatelia masovej imigrácie a islamizácie sa zišli na demonštrácii namierenej proti odporcom islamizácie a masovej imigrácie, ktorí pokojne demonštrovali neďaleko. Hoci môžu samozrejme českí obhajcovia Karla Schwarzenberga tvrdiť čokoľvek, aby ho obhájili, tak jeho vízie likvidácia českého národa je desivá. Ak niekto organizuje demonštráciu proti odporcom islamizácie a masovej imigrácie, tak tým dáva najavo jediné, že túto islamizáciu a masovú imigráciu podporuje. A tak možno jednoznačne chápať, že aj Karel Schwarzenberg podporuje tento postoj.

Podľa Schwarzenberga je odpor k islamizácii fašizmus

To, že Karel Schwarzenberg nepovažuje odpor k islamizácii a masovej imigrácii ľudí z iných hodnotových kultúr za demokratické a označuje to za prejav fašizmu, na to už som zvyknutý. Čo iného čakať od kniežaťa, ktorý má povesť marxistického aristokrata? Nie je ani prvý, ani posledný, aristokrat a údajne konzervatívny politik, čo zastáva marxistické postoje.

Oveľa podstatnejšie je to, že Karel Schwarzenberg jasne vyjadril to, na čo upozorňujem vo svojej knihe eurábia – mýtus alebo realita budúcnosti? A tým je fakt, že ako neomarxisti, tak niektorí konzervatívci, podporujú masovú imigráciu, ako nástroj deštrukcie národných štátu a prostriedok, ako skrze zničenia európskych národov vybudovať jeden európsky ľud, tzv. Führernation.

Karel Schwarzenberg má možno pravdu, že niektorí z odporcov islamizácie a masovej imigrácie, sa správajú ako fašisti. Ale on sám sa chová ako nacista, len miesto vyvoleného nemeckého národa pracuje na vybudovanie vyvoleného führernation.

Český národ chceli nacisti ponemčiť a tak ho vyhladiť, a Karel Schwarzenberg ho chce európskejší a vlastne ho tiež tak vyhladiť ….

Knieža a jeho islamskí priatelia:

zdroj: euportal.parlamentnilisty.cz