Bol uznaný vinným zo spáchania priestupku, napriek tomu, že neexistuje dôkaz, že by zverejnený hlasovací lístok s kandidátkou strany Smer-SD skutočne vyniesol z volebnej miestnosti.

Herec, zabávač a podnikateľ Jozef Pročko bol uznaný vinným zo spáchania priestupku, napriek tomu, že neexistuje dôkaz, že by zverejnený hlasovací lístok s kandidátkou strany Smer-SD skutočne vyniesol z volebnej miestnosti. Okrem toho, uvedená suma 500 € vysoko prevyšuje sankciu, ktorú by bolo možné udeliť v zmysle zákona vo výške 33 eur.

Ficova pomsta

Jožo Pročko na Facebooku: V deň volieb som uverejnil fotografiu na ktorej držím volebný lístok SMERu a je na ňom napísané DOSŤ BOLO. /práve som si ju vrátil ako profilovu/. Po odvolení som vhodil všetky zvyšné volebné lístky do koša kde mi kázali. Nikto z volebnej okrskovej komisie ma nevidel nič vynášať vonku. Po uverejnení fotografie predseda volebnej komisie v Haliči dostal telefonát, že Pročko má profilovku s volebným lístkom SMER. Napísal zápis, že som vraj vyniesol lístok. To som sa dozvedel dnes. Pretože dnes mi prišiel tento ROZKAZ. Pozorne si prečítajte odovodnenie a hlavne časť v ktorej píšu, ako som už 11 krát porušil dopravné predpisy ako ma dva krát obvinili z občianskeho spolunažívania, síce to bolo zastavené, ale aj napriek tomu sankcie od dopravákov neviedli k mojej náprave a aj naďalej pokračujem v protiprávnom konaní. Apropo pokuta za vynášanie volebného lístka je 33€.

Ako však hovorí čelný predstaviteľ SMERU: Vyhraj voľby a môžeš všetko.

zdroj: konzervativnyvyber.sk Facebook