Jožo Pročko vraj vyniesol hlasovací lístok Smeru, dostal pokutu 500 eur. Cíti sa byť prenasledovaný!

thumbnail

Bol uznaný vinným zo spáchania priestupku, napriek tomu, že neexistuje dôkaz, že by zverejnený hlasovací lístok s kandidátkou strany Smer-SD skutočne vyniesol z volebnej miestnosti.

Herec, zabávač a podnikateľ Jozef Pročko bol uznaný vinným zo spáchania priestupku, napriek tomu, že neexistuje dôkaz, že by zverejnený hlasovací lístok s kandidátkou strany Smer-SD skutočne vyniesol z volebnej miestnosti. Okrem toho, uvedená suma 500 € vysoko prevyšuje sankciu, ktorú by bolo možné udeliť v zmysle zákona vo výške 33 eur.

Ficova pomsta

Jožo Pročko na Facebooku: V deň volieb som uverejnil fotografiu na ktorej držím volebný lístok SMERu a je na ňom napísané DOSŤ BOLO. /práve som si ju vrátil ako profilovu/. Po odvolení som vhodil všetky zvyšné volebné lístky do koša kde mi kázali. Nikto z volebnej okrskovej komisie ma nevidel nič vynášať vonku. Po uverejnení fotografie predseda volebnej komisie v Haliči dostal telefonát, že Pročko má profilovku s volebným lístkom SMER. Napísal zápis, že som vraj vyniesol lístok. To som sa dozvedel dnes. Pretože dnes mi prišiel tento ROZKAZ. Pozorne si prečítajte odovodnenie a hlavne časť v ktorej píšu, ako som už 11 krát porušil dopravné predpisy ako ma dva krát obvinili z občianskeho spolunažívania, síce to bolo zastavené, ale aj napriek tomu sankcie od dopravákov neviedli k mojej náprave a aj naďalej pokračujem v protiprávnom konaní. Apropo pokuta za vynášanie volebného lístka je 33€.

Ako však hovorí čelný predstaviteľ SMERU: Vyhraj voľby a môžeš všetko.

zdroj: konzervativnyvyber.sk Facebook

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)