Jean-Claude Van Damme vo francúzskom politickom programe šokoval vyhlásením, že rodiny Rockefellerovcov a Rothschildovcov nenechajú Donalda Trumpa vyhrať úrad na prezidenta, pretože je Trump proti globalistickým kandidátom.

Keď sa belgický herec objavil v relácii Le Grand Journal, chcel verejnosti horlivo oznámiť, že si je vedomý toho, kto skutočne formuje závod amerických prezidentských volieb.

Ak hovoríme o Tedovi Cruzovi a Donaldovi Trumpovi, uviedol Van Damme, „Tak oni nevyhrajú.“

„Stále máte rodinu Rockefellerovcov, ľudí ako Rothschild, tie veľké rodiny, ktoré dominujú nad kontinentami. Toto sú rodiny, ktoré sa zdvihli v roku 1827, rodina s piatimi synmi, ktorá expandovala, a je nad všetkým o čom dnes večer hovoríme, „uviedol herec.

Van Damme ďalej pokračoval a uviedol rozdiel medzi „lobistickými skupinami“, ktoré ovládajú iných kandidátov a „ľudí ako Trump“, ktorí sa financujú sami.

„Keď ja osobne mám majetok a pracoval som celý môj život, pre moju rodinu, mojich priateľov, pre moju krajinu, v ktorej platím dane, čo Trump chce prvýkrát, podľa môjho názoru, je, aby ochránil svoje záujmy, zatiaľ čo niekto, kto pracuje zadarmo, je nebezpečný, „poznamenal Van Damme.

Niektorí z iných účastníkov debaty vyzerali ohromene z toho, čo Van Damme uviedol na verejnosti.

Video

zdroj: svobodnenoviny.eu