Pád Merkelovej – rozpad EÚ? Čechova predpoveď. Začalo odpočítavanie?

Zatiaľ čo v Nemecku sa začínajú formovať prvé guerillové imigrantské skupiny, na hraniciach Slovinska a Rakúska sa situácia už dávno vymkla kontrole. Slabá rakúska polícia nie je schopná ani ochotná zadržať desaťtisíce tzv. utečencov, ktorí dňom i nocou prenikajú ďalej do Európy a zaplavujú najmä Nemecko. Imigrantská apokalypsa riadená zo Spojených štátov pomocou takzvaných MVO naberá ďalej na intenzite.

Záhadné zmiznutia

Zaujímavé sú aj správy o imigrantoch, ktorí po stovkách miznú zo záchytných zariadení. V Dolnom Sasku sa podľa spravodajského serveru The Local „stratilo“ minulý týždeň viac ako 700 zo 4 000 mužov, ktorí tu boli ubytovaní. Miestne úrady nemajú ani predstavu, kde sa „nezvestní“ momentálne zdržujú. Existujú vážne podozrenia, že mnohí majú presne určené miesto kam sa majú presunúť a vytvárať guerillové skupiny, schopné vykonávať teroristickú činnosť na území Nemecka a ďalších európskych štátov. Minulý týždeň varovala pred infiltráciou teroristov už aj nemecká spravodajská služba.
[col2]
[/col2][col2]
[/col2]
To čo sa v posledných týždňoch odohráva najmä na Slovinskej hranici s Rakúskom nemožno nazvať inak ako otvorenou inváziou. Tisíchlavé zástupy prerážajú kordóny neozbrojených policajtov a razia si dňom i nocou cestu do Nemecka. Organizovanosť týchto skupín, ktorú sme videli už na maďarských hraniciach ukazuje na to, že ide o premyslenú stratégiu buniek, ktoré majú svoje velenie a presne určené ciele. Podľa niektorých komentátorov už začalo odpočítavanie k akcii.

To, čoho sme v týchto dňoch svedkami ukazuje na premyslené rozmiestňovanie týchto síl po celej Európe najmä v Nemecku, vo Francúzsku, ale aj v ďalších európskych štátoch. Ako krytie slúžia týmto „inváznym jednotkám“ rodiny s deťmi, ktoré boli často i násilne zaradené do „transportov“. Ako prezradila tento týždeň jedna z dobrovoľníčok, prichádzajúcich s migrantmi do styku, tzv. utečenci sú často nútení natlačiť sa do člnov pod hlavňami samopalov a vydať sa na cestu aj proti svojej vôli, aby pomáhali vytvárať „clonu“ pre skutočné invázne jednotky. Tie vraj majú za úlohu ponoriť Európu do chaosu, v ktorom dôjde k vytvoreniu „nového európskeho ľudu“.

Orbán ukázal na Sorosa

Dokonca už aj niektorí predstavitelia vlád hovoria otvorene o tom, že celá operácia je riadená a podporovaná globálnymi elitami ako je George Soros. Maďarský premiér Viktor Orbán upozornil na to, že Soros je prominentným členom kruhov „aktivistov“ pokúšajúcich sa o podvracanie európskych národov podporou utečencov. „Jeho meno je azda najsilnejším príkladom medzi tými, ktorí podporujú čokoľvek, čo oslabí národné štáty, pretože oni podporujú čokoľvek, čo zmení tradičný európsky štýl života,“ povedal Orbán v interview pre rádio Kossuth.

„Títo aktivisti, ktorí podporujú imigrantov, sa tým nevyhnutne stávajú súčasťou siete medzinárodného pašeráctva ľudí.“ Soros reagoval v orwellovskom duchu prehlásením o šiestich bodoch, ktoré už nič nezastierajú: Plán presadzovaný jeho „nadáciou“ vraj pomáha „udržať európske hodnoty“, zatiaľ čo Orbánovej činy „tieto hodnoty podvracajú“. „Orbán pristupuje k ochrane národných hraníc ako k cieľu a k utečencom ako k prekážke,“ povedal Soros. „Náš plán pristupuje naopak k ochrane utečencov ako k cieľu a k štátnym hraniciam ako k prekážke.“

Presne podľa tejto logiky vyzerá aj situácia na imigrantskom fronte, ktorá sa najnovšie posunula do Slovinska, ktoré kolabuje pod každodenným „prísunom“ detitisícových davov. Niet sa čo čudovať že o plote na hraniciach začínajú neskoro ale predsa uvažovať okrem Maďarov, aj Rakúšania, Slováci a stále silnejšie hlasy sa ozývajú aj z ťažko skúšaného Bavorska.

Bavorsko kolabuje

Rakúsko, ktoré je oficiálne stále neutrálny štát zažíva teraz najväčší príval imigrantov, ktorí sa snažia bez akýchkoľvek prekážok preniknúť do krajiny zo Slovinska. Smiešnych 700 vojakov, ktorých proeurópska viedenská vláda na hranicu poslala, nie je schopné tento príval zastaviť a v podstate sa len obmedzujú na korigovanie týchto tokov a ich nasmerovanie do Bavorska.

Bavorský premiér Horst Seehofer opakovane otvorene kritizuje nielen Rakúsko, ale predovšetkým Angelu Merkelovú, ktorá imigrantské cunami pomohla uviesť do chodu. Rozpory medzi Seehofer a Merkelovou už začínajú ohrozovať aj tradičné spojenectvo CDU a CSU. Dramatický prepad kancelárkynej popularity dokresľuje nielen zdesenie policajných zložiek, ktoré situáciu už nemôžu zvládnuť, ale sprevádzajú ju aj stovky žalôb, ktoré šéfku vlády obviňujú z vlastizrady.

Vážnosť situácie si uvedomujú aj globálne elity, ktoré potrebujú udržať súčasnú politickú situáciu v Európe čo najdlhšie, ako budú „invázne jednotky“ rozmiestnené. Financial Times (FT) preto minulý týždeň varovali, že pozícia Merkelovej a tým aj celého imigrantského projektu je vážne ohrozená. Ak skončí Merkelová, rozpadne sa podľa prestížneho denníka celá Európska únia.

Švédi už toho majú plné zuby

Merkelová vraj môže dopadnúť rovnako – lenže v opačnom garde – ako kedysi britská premiérka Margaret Thatcherová. Tá sa zdala neporaziteľná, kým ju politicky nepopravila vlastné strana. A ak nemecká kancelárka touto cestou naozaj padne, bude podľa FT hroziť rozpad celej EÚ. Varovný hlas sa tento týždeň ozval tiež zo Švédska, ktoré tiež pod náporom imigrantov kolabuje. Švédska ministerka zahraničia Margot Wallströmová podľa denníka Daily Mail vyhlásila: „Ak to takto pôjde ďalej, zrútite sa.“

„Nie som sama, kto si myslí, že pri prílive 190 tisíc ľudí každý rok nie je možné udržiavať súčasný systém krajiny. V dlhšom časovom horizonte sa náš systém zrúti, „vyhlásila ministerka. Dnes je už jasné, prečo vo Švédsku po dohode „proeurópskych strán“ suspendovali voľby, aby zabránili víťazstvo protibruselských Švédskych demokratov. Po fiasku evropeistov v poľských voľbách sa môžeme zrušenia volieb dočkať aj v ďalších krajinách.

Bude na obranu neskoro?

Sympaticky vyznieva snaha niektorých poslancov, ktorí sa tento týždeň pokúsia presadiť zákon o usporiadaní referenda o vystúpení ČR z Európskej únie. Je pravdepodobné, že za súčasného rozloženia síl v snemovni je táto snaha zrejme odsúdená na neúspech. Má ale dôležitý „signálny“ význam.

Situácia sa totiž môže rýchlo zmeniť. Až miesto tisícov (ako minulý týždeň) budú v uliciach desiatich a státisíce, Sobotková vláda nápor nevydrží. Predpovedal to cez víkend prezidentom Zemanom vyznamenaný „klaun“, bývalý poslanec ČSSD František Ringo Čech: do roka bude na Václaváku podľa neho vraj sto tisíc ľudí. A nemyslel to ako žart.

Problém je v tom, že za rok už môže byť už neskoro.

zdroj: parlamentnilisty.cz