Pred pár rokmi bol pravou rukou Jána Slotu, nadávali spolu na Bugára a Maďarov, označovali Hrnčiara za zradcu národa a protestovali proti NATO. Dnes je Andrej Danko predseda NR SR, Bugár je jeho pravá ruka a Hrnčiar jeho dôverný zástupca. Hlasoval za rozšírenie NATO a odmietol požiadavku, aby v parlamente hrala pred každou schôdzou slovenská hymna.

Dankové slová z roku 2012:

Urážku, ktorú si dovolil primátor Martina Hrnčiar postaviť sa na maďarskú kandidátku (Most-Híd). A klamstvami sa dostať ľuďom pod kožu. Verím, že zobudí ľudi na Turci, že posledný zradca Košút, ktorý tu bol a jeho následovnik teraz ten primátor Martina Hrnčiar, že budú jasným signálom toho, že sa musia Slováci prebudiť.

Slotové slová: Nikdy v živote by som nečakal, že spraví takúto špinavosť (Hrnčiar). Ja ho môžem označit len za špinavého gaunera. Gaunera a zradcu slovenského národa. O to viac, že ako primátor Martina, Martina, kde sa odohrávali všetky dôležité udalosti Slovenska spojené s obrodou Slovenského národa. To, čo spravil tento chrapúň tak to nemá rozmerov.

Je rok 2016 predseda „akože“ národnej SNS vstúpil do vlády s maďarskou stranou Most-Híd. So stranou, ktorú opakovane v minulosti tvrdo kritizoval a taktiež každého, kto bol v tej strane. Obzvlášť zaujmú láskyplné pohľady a úsmevy, ktoré si Danko vymieňa s predsedom Most-Hídu Bélom Bugárom.

zdroj: idemvolit.sk

Video z roku 2012