Keď Tomio Okamura zobral psa a vyrazil do Teplíc, niektorí novinári netušili, o akú habaďúru sa zase jedná. Avšak musíme dať niekdajšiemu šéfovi Úsvitu za pravdu. To, čo sa deje na severe Čiech, sa inde v republike nevidí. Dokazuje to najmä séria fotografií, ktoré dnes ukážeme.

Tomio Okamura minulý piatok okolo ôsmej hodiny večer dorazil do Šanovského parku v Tepliciach s vypožičaným psom. S plyšovým prišiel Teplický zastupiteľ Dominik Feri. Pripojili sa tak, avšak každý zvlášť, k demonštrativnému pochodu milovníkov štvornohých priateľov. Chceli tak dať arabským hosťom v kúpeľnom meste najavo, k čomu tunajší park slúži a že sa z neho nenechajú len tak vyhnať.

[clear]

K piknikovaniu s odhadzovaním odpadkov a uzurpátorstvo len pre arabskú klientelu teplických kúpeľov totiž tento centrálny park, z ktorého boli miestni postupne plne vytlačení, podľa ich mienky nie je. To sú čriepky z toho, na čo si tunajší obyvatelia smerom k moslimskej komunite sťažujú už dlhú dobu.

Čo im tiež hlava neberie, sú výdavky na takzvaného „multikultúrneho koordinátora“. „Radnica naň dala pol milióna. Má nám to tu vysvetľovať, dáva do obchodov a reštaurácií brožúrky. To je teda pekne vágna náplň, „uviedla jedna z miestnych.

KrajskeListy.cz odvtedy získali hneď niekoľko poznatkov. Prvé, tajné a neoveriteľné informácie, zneli, že práve v tejto teplickej oblasti dochádza k častému predaju drog. Druhá, na ktorej nás upozornili čitatelia, sa týkala skutočnej podstaty veci. V momente, kedy park navštívili novinári a politici, väčšina Arabov zmizla. Ako to ale vyzerá, keď tam médiá a volení zastupitelia nie sú, o tom sa môžete presvedčiť práve teraz.

[clear]

zdroj: krajskelisty.cz