BRATISLAVA – Robert Fico má nečakané zdravotné problémy. V týchto chvíľach je na Kramároch, kde ho vyšetrujú. Dokonca sa u neho objavilo podozrenie na infarkt.

Návšteva manželky Svetlany

Za Ficom prišla aj manželka Svetlana. Z nemocnice odchádzala o pol jedenástej. Pri odchode sa bavila s lekárom a podľa toho, čo jej povedal, to vyzerá, že by nemalo ísť o vážnejšiu situáciu. Exkluzívne fotografie z návštevy si môžete pozrieť iba na Topkách.

Podozrenie na infarkt

„Predseda vlády SR je na vyšetrení v Národnom úsatve srdcových a cievnych chorôb v Bratislave,“ povedala pre Topky jeho hovorkyňa Beatrice Szaboová, ktorá ďalšie informácie neprezradila. Podľa informácií Denníka N mal podozrenie na infarkt. „Predseda vlády mal podozrenie na infarkt, v nemocnici zostane minimálne niekoľko hodín, pravdepodobne aj noc,“ píšu noviny s tým, že premiér pravdepodobne pobudne túto noc v opatere lekárov.

Komplikácie na hrádzi

Komplikácie mal premiér pocítiť dnes už o siedmej pri behu na bratislavskej hrádzi pri Viedenskej ceste. O ôsmej hodine oznámil tlačový odbor Úradu vlády, že sa na návštevu do Česka nejde.

Kardiologické vyšetrenia

Premiér prišiel do Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb po vlastných, kde mu urobili kardiologické vyšetrenia. „Pán premiér Robert Fico je dnes prijatý v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb za účelom absolvovania kardiologických vyšetrení,“ povedala pre Topky hovorkyňa Ústavu Dobroslava Krajačičová.

Zrušil návštevu u susedov

Okrem zrušenia návštevy susedného Česka predvčerom kvôli zdravotným dôvodom vynechal aj súd, v ktorom mal vystupovať ako svedok. Zaujímavé je, že ho videli v ten deň behať. Včera už na Úrade vlády pracoval. Spolu s koaličnými lídrami dokončovali programové vyhlásenie vlády.

Toto všetko trápilo nášho premiéra:

2006 – Prvé špekulácie o problémoch s chrbticou
2007 – Chrípka a viróza
2008 – Zlomený ľavý malíček na ruke
2009 – Bolesti pravej ruky spôsobený zápalom pravého nervu
2009 – Potvrdené problémy s krčnou chrbticou
2014 – Odtrhnutá achilovka

zdroj: topky.sk