Americký prezident Barack Obama plánuje potvrdiť existenciu mimozemských civilizácií, ktorú Biely dom doteraz starostlivo tajil. Pred odchodom z úradu vraj zverejní ďalšie detaily a dôkazy, ktoré má k dispozícii. Novinárom to povedal odborník na mimozemské civilizácie v Bielom dome Stephen Basset.

Barack Obama sa chystá urobiť priekopnícke vyhlásenie, ktoré zásadne zmenia pohľad na mimozemskú civilizáciu. Otázka, či sme vo vesmíre sami, tak zrejme bude čoskoro zodpovedaná. Prezident tak chce údajne urobiť hlavne pod ťarchou vyhlásenia kandidátky na jeho miesto Hillary Clintonovej, ktorá už skôr uviedla, že ak vyhrá voľby, tieto informácie oznámi verejnosti.

„ET je skutočný,“ vyhlásil hlavný ufolog Bieleho domu Stephen Basset. „Bližšie informácie sa chystáme odkryť ešte tento rok. Nie som si istý, kto vyhrá voľby, ale myslím si, že Obama bude tým prezidentom, ktorý všetko odhalí,“ povedal pre Daily Express. „Za takéto vyhlásenie môže myslieť na Nobelovu cenu,“ dodal.

„Som si na 85 percent istý, že Obama vydá oficiálne vyjadrenie predtým, ako opustí úrad a premiér David Cameron bude hneď za ním,“ je presvedčený Basset.

Všetko nasvedčuje tomu, že mimozemská civilizácia vyzerá trochu inak, než sme si ju predstavovali. Clintonová je presvedčená, že sa bude používať úplne iné pomenovanie pre mimozemšťanov. „Rada by som prenikla do týchto zložiek a dúfajme, že ich urobím tak verejné, ako to len bude možné,“ vyhlásila.

zdroj: tn.nova.cz