Štyri dievčatá, traja chlapci v druhom živom finále spievajú veľké filmové hity. Svoj spev sprevádza veľká show! A zažiarili všetci! Pozrite sa na ich jednotlivé vystúpenia.

[clear]

Veronika Danišová

Ako prvá vystúpila Veronika s piesňou Let It Go od Demi Lovato. Pieseň je z rozprávky Ľadové kráľovstvo, preto Veronika navodila čarovnou zimnú atmosféru.

Štěpán Urban

Štěpán Urban zaspieval pieseň Hallelujah od Leonarda Cohena. A odkiaľ, že ju poznáte? Predsa z animovaného filmu Shrek! A mal úspech u všetkých.

Pavol Kovaliček

Pavol Kovaliček vystúpil s piesňou I Do not Want To Miss a Thing od Aerosmith. Pieseň je zo známeho filmu Armageddon. Diváci mohli obdivovať aj jeho zaujímavé líčenie, okrem očných liniek má aj nalakované nechty čiernym lakom.

Dalibor Slepčík

Dalibor Slepčík ako jediný predniesol v tomto kole českú pieseň! Dal na odporúčanie svojho otecka a zaspieval pieseň Do veží od Waldemara Matušku, ktorú iste všetci poznáte z filmu Noc na Karlštejne.

Barbora Hazuchová

Barbora Hazuchová si vzala si veľké sústo a odspievala pieseň Skyfall z predposlednej bondovky. V origináli ju naspievala speváčka Adele. Ondřej Soukup Báre povedal, že by z fleku mohla byť Bond girl! A čo spev? Zlepšila si skóre od minule, to áno, avšak úplne nadšení porotcovia neboli.

Sabina Slepčíková

Sabina Slepčíková si vybrala si pieseň It Must Have Been Love od Roxette. Na chvíľu sme sa teda ocitli v romantickej komédii Pretty Woman. Od porotcov si bohužiaľ chválu nevypočula. Mala by sa konečne odviazať!

Emma Drobná

Ako posledná vystúpila Emma s piesňou Čerešne z filmu Pelíšky od speváčky Hany Hegerovej. Tiež zvolila ako jednu z mála pieseň vo svojom rodnom jazyku. A trafil do čierneho.

zdroj: superstar2015.nova.cz