Donald Trump: Toto nie je len ďalšie štvorročné volebné obdobie, jedná sa o križovatku v dejinách našej civilizácie.

Kam pôjdeme určí, či my, ľudia, obnovíme kontrolu nad svojou vládou.

Politický establishment, ktorý sa nás pokúša zastaviť, je ten rovnaký kolektív, ktorý je zodpovedný za naše katastrofálne obchodné dohody, masívnu ilegálnu imigráciu a ekonomickú a zahraničnú politiku, ktorá vysala našu krajinu. Pre nich je to vojna. A v nej pre nich neexistujú žiadne medze.

Toto je boj za prežitie nášho národa. Verte mi. Tieto voľby určia, či sme slobodný národ, alebo či žijeme len v ilúzii demokracie, ktorá je v skutočnosti kontrolovaná malú hŕstkou globálnych záujmových skupín, ktoré systémom manipulujú – a systém je zmanipulovaný. Taká je realita. Vy to viete, oni to vedia, ja to viem a skoro celý svet to vie.

Establishment a jeho mediálny nástroj udržuje kontrolu nad týmto národom prostriedkami, ktoré veľmi dobre poznáme. Každý kto spochybní ich postavenie je označovaný ako sexista, rasista, xenofob a morálne pokrivený .. Napadnú Vás. Ohovoria vás. Budú skúšať zničiť vašu kariéru i vašu rodinu. Budú skúšať zničiť na vás čokoľvek vrátane vašej reputácie. Budú klamať, klamať, klamať. A potom znova, a potom urobia viac než to. Urobia čokoľvek bude potrebné.

Clintonovci sú zločinci. Pamätajte si to. Sú to zločinci.

Naša veľká civilizácia tu v Amerike a celý civilizovaný svet sa približuje momentu zúčtovania. Videli sme to vo Veľkej Británii, kde občania zvolili oslobodenie od globálneho vládnutia a globálnych obchodných dohôd, globálneho poňatia imigrácie, ktoré zničilo ich suverenitu a zničilo už mnoho národov. Ale ústredná základňa svetovej politickej moci je tu v Amerike.

A je to naša skorumpovaná politická garnitúra, ktorá je najväčšou hybnou silou v pozadí snahy o radikálnu globalizáciu a získanie prevahy nad pracujúcim ľudom. Ich finančné prostriedky sú prakticky neobmedzené. Ich politické prostriedky sú neobmedzené. Ich mediálny vplyv je neporovnateľný. A v neposlednom rade – hĺbka ich nemorálnosti je úplne neohraničená.

Video