Rovnako ako temné sily americkej Ústrednej spravodajskej služby a mnohomiliardová sieť mimovládnych organizácií George Sorosa zosnoval destabilizáciu Stredného východu a severnej Afriky prostredníctvom použitia sociálnych médií a spustením tak zvanej „arabskej jari“, tie isté sily začali novú kapitolu vo svojej knihe globálneho prznenia tým, že zorganizovali masový pohyb utečencov a ekonomických migrantov zo Stredného východu, Ázie a Afriky do Európy.

V marci 2011 líbyjský vodca Muammar Kaddáfí predpovedal, čo sa stane Európe, ak bude stabilita jeho krajiny podkopaná západnými mocnosťami. V rozhovore pre „France 24“ Kaddáfí správne predpovedal: „Existujú milióny černochov, ktorí prídu k Stredozemnému moru, aby sa dostali do Francúzska a Talianska, a Líbya zohráva úlohu v bezpečnosti Stredozemia.“

Kaddáfího syn, Saif al Islam Kaddáfí, ktorý bol odsúdený na smrť radikálnym líbyjským režimom, ktorý vládne Tripolise, zopakoval komentáre svojho otca v rozhovore pre rovnakú francúzsku spravodajskú sieť. Saif povedal: „Líbya sa môže stať Somálskom severnej Afriky, Stredomorie. Uvidíte pirátov na Sicílii, na Kréte, v Lampeduse. Uvidíte milióny nelegálnych prisťahovalcov. Teror bude za dverami. „Ako je zrejmé zo súčasných udalostí, Saif to odhadol presne.

Skutočne, pre Európu je teror doslova za dverami. Odhaduje sa, že absenciu vonkajšej a vnútornej hraničnej kontroly Schengenu Európskej únie využilo až 4000 radikálnych džihádistov, aby sa buď do Európy vrátili, alebo do nej vstúpili prvýkrát. Mnohí mladí „prisťahovalci“ majú iPhony, bankové karty, veľa pasov a hromadu hotovosti, čo je ťažko niečo, čo by ste očakávali u legitímnych vojnových utečencoch.

Nielen, že južnú Európu zaplavili čierni Afričania potom, čo podnikli nebezpečnú cestu loďou zo severnej Afriky, vrátane Líbye, ale do srdca Európy po vode a súši sa valia aj sýrski utečenci, vytvorenie z veľkej časti masívnym prevodom zbraní Západom z Líbye sýrskym džihádistom po zvrhnutí Kaddáfího, čo spustilo sýrsku „občiansku“ vojnu.

Soros, ktorý je len obyčajnou nastrčenou miliardárskou figúrkou ešte bohatšej Rothschildovej bankovej rodiny západnej Európy, dohliadal na úplné zničenie národných štátov juhovýchodnej Európy, ktorá teraz umožňuje voľný prístup ekonomických a vojnových utečencov zo Sýrie, Iraku, severnej Afriky, subsaharskej Afriky, Afganistanu, Pakistanu, Bangladéša, Barmy, Srí Lanky a ďalších vojnou a chudobou zmietaných krajín tretieho sveta.

V dôsledku jeho programov na pretvorenie krajín Soros najskôr pomohol zničiť Socialistickú federatívnu republiku Juhoslávie, za aktívnej pomoci Európskej únie a NATO. Sedem nezávislých republík, ktoré kedysi tvorili Juhosláviu, teraz slúži ako hlavný prepravný koridor pre desiatky tisíc teraz a v budúcnosti zrejme stovky tisíc neeurópskych prisťahovalcov. Grécko, ktoré trpí úsporným režimom „supov“ riadeným Európskou centrálnou bankou a súkromnými bankármi, vrátane Sorosa a jeho pánov Rothschildovcov, sa s masívnym prílivom utečencov môže vysporiadať len ťažko. Bankári zaistili, že Grécko nemôže poskytnúť dokonca ani základné sociálne služby pre vlastných ľudí, nieto ešte pre utečencov pred občianskou vojnou a z krajín so skolabovanými vládami a ekonomikami.

Macedónsko, ktoré sa spamätáva z pokusu o farebnú revolúciu v ukrajinskom štýle, v réžii neokonzervatívcov v Obamovej vláde ako námestníčka ministra zahraničia pre európske a eurázijske záležitosti Victoria Nuland, nebola schopná zastaviť masovú inváziu utečencov z Grécka. Mnohí utečenci, ktorí prekročili prakticky priechodnú grécko-macedónsku hranicu sa z Macedónska preliali do Srbska. Vysídlenci sa snažili nájsť akúkoľvek cestu, aby sa dostali do Rakúska a Nemecka. Utečenci v Budapešti zaplavili centrálnu stanicu, vynútili si jej uzavretie pre všetkých ostatných cestujúcich, a pokúšajú sa dostať do Rakúska a Nemecka, rovnako ako Maďari a zahraniční turisti.

Moslimskí vysídlenci, ktorí dorazili do Mníchova boli iritovaní prítomnosťou pivo popíjajúcích Nemcov a cudzincov v uliciach, ktorí oslavovali každoročný „Oktoberfest“. Už došlo na uliciach k ostrým výmenám medzi opitými účastníkmi Oktoberfestu a niektorými moslimskými utečencami, ktorí namietajú proti prítomnosti hojného množstva alkoholu. Mníchovská radkyňa povedala, že majú kapacitu pre prijatie iba 1000 nových utečencov denne. Do mesta ich prichádza 15000 denne, kedy sa ich 90% neregistruje u miestnych úradov a miznú do neznámych miest.

V mestách a mestečkách Európy vytvorili novo prichádzajúci prisťahovalci spiaci v parkoch a na chodníkoch nočnú moru v oblasti verejného zdravia, vďaka ľudským výkalom pokrývajúcim krajinu a smradu z moču prenikajúceho múrmi budov a do stôk. Situácia je vyostrenie novo príchodzích sýrskych utečencov do severného Nemecka, ktorí si pletú jedovaté huby s jedlými druhmi, ktoré rastú vo východnom Stredomorí. Hoci boli utečencom rozdané varovné letáky v arabčine a kurdčine, utečenci jedovaté huby zjedli, čo viedlo k nekontrolovanému vracaniu a hnačkám, čo ešte pridalo k dileme ohľadom verejného zdravia, ktorému Európa čelí. Je len otázkou času, než z ľudských výkalov zrodené choroby, ako cholera a týfus, zaznamenajú svoj triumfálny návrat do miest Európy od dôb smrtiacich pandémiou minulého tisícročia.

Nemecká kancelárka Angela Merkelová, prezident Rady Európy Donald Tusk a prezident Európskej komisie Jean-Claude Juncker nesú priamu zodpovednosť za príliv viac ako milióna politických a ekonomických utečencov do srdca Európy. Merkelová sa nijako netajila svojím prianím pridať ich k nemeckým Gastarbeiterom. Avšak, ako ukázali ďalší gastarbeitereri v Nemecku, ktorí tam dorazili počas minulých desaťročí, nikdy sa títo pracovníci nepovažujú za „hostí“, ale za trvalých obyvateľov a občanov. Medzitým Tusk a Juncker, ktorý pochádza z nepatrného Luxemburska, vyhrážali pokutami nečlenským krajinám EÚ Švajčiarsku, Lichtenštajnsku, Nórsku a Islandu, ak neabsorbujú svoj diel utečencov nadiktovaniu eurokarty v Bruseli. Hoci Tusk požadoval, aby krajiny EÚ otvorili utečencom svoje hranice a pokladnice, jeho rodné Poľsko sa zdráha prijať viac ako pár stoviek ľudí. K opozícii Poľska sa pridala Česká republika, Slovensko a Slovinsko.

Junckerov nástupca vo funkcii luxemburského premiéra, Xavier Bettel, ktorý je prvým európskym vodcom, ktorý bude žiť vo zväzku teplých, uvítal stovky utečencov. Bettel neverí v Európu s hranicami a preto, rovnako ako Merkelová, Tusk a Juncker, je hrdinom pre Sorosom financované NGO, ktoré premieňajú Európu vo smrtiaci experiment sociálneho inžinierstva. Mnoho Luxemburčanov hľadá niekoho ako Marine Le Pen vo Francúzsku, aby zastavil Vítacie šialenstvo u utečencov, ktoré hrozí vymazaním Luxemburského veľkovojvodstva.

Krajiny, ktoré radikalizovali svoje armády radikálnych džihádistov v Sýrii a Iraku, konkrétne Saudská Arábia, Katar, Spojené arabské emiráty a Kuvajt, nepovažovali za vhodné prijať žiadných utečencov utekajúcich pred bojmi v Sýrii a Iraku. Saudská Arábia mala tú nehanebnú drzosť ponúknuť Nemecku vybudovanie 200 mešít pre utečencov, samozrejme mešít, ktoré budú hlásať a učiť iba radikálnu wahabistickú verziu islamu.

Medzitým existujú dôkazy, že Turecko vyzývalo utečencov zo Sýrie na svojej pôde, aby sa pridali k masovému exodu na malých nevhodných lodiach do Grécka, jeho dlhodobého nepriateľa. Tento gambit viedol k smrti mnohých detí a žien, čo len poslúžilo k hraniu na city Severoeurópanom, ktorí pozvali tisíce utečencov do svojich sociálnych rajov. Turecko tiež rozdávalo utečencom príručky, ktoré je navádzali kam ísť, akonáhle dorazia do Nemecka, pre vládne sociálne dávky a pomoc.

Rovnako ako bolo možné vidieť pri Sorosom a CIA riadených farebných revolúciach v arabských krajinách a na Ukrajine, dostali vysídlenci v pohybe pokyny cez Twitter, kde bola posilnená hraničná kontrola a ako sa jej vyhnúť. Tento „vonkajší“ smer viedol k tomu, že utečenci smerovali z Grécka, Macedónska a Srbska do Chorvátska a Slovinska, aby si prekliesnili cestu do cez rakúskej a nemeckej hranice, a tým sa vyhli stále nepriateľskému Maďarsku a Srbsku. Už došlo k hraničným potýčkam medzi chorvátskou policiou sprevádzajúcou vlak plný utečencov na maďarskej hranice a maďarskou pohraničnou strážou.

Jedno, či bola nazývaná neokonzervatívne či liberálne, má politika, ktorá viedla k najhoršej utečeneckej kríze zasahujúcu Európu po druhej svetovej vojne, korene v politických kotolniach financovaných Georgeom Sorosom a nastrčenými skupinami CIA po celej Európe a Spojených štátoch. Je len záležitosťou času, než bude ich úloha v tom, čo sa stalo v Európe, odhalená nacionalistami sprava aj zľava, a ich vydavateľstvo a internetové stránky vzplanú.

Nakoniec sa Európania prebudia a objavia, že Rusko sa pred utečeneckým morom imunizovalo tým, že sa nepaktovalo s EÚ a jej hrami a výmyslami. Až novo prichádzajúci vysídlenci začnú vypúšťať trus, zvracať a močiť na uliciach Talinu, Rigy, Vilniusu, Helsínk a Štokholmu, nebude vyzerať Rusko bez utečeneckej krízy nakoniec tak zle.

zdroj: svetkolemnas.info