De-dolarizácia je spustená! 1. apríla 2015 a nie je to 1.Apríl!

Úprimne: celé roky, čo to sledujem, som si to neprial. Kultúrno je mi západ bližšie. Ale v okamihu, kedy už západný svet na čele s USA, vedomý si pádu do hlbín na základe strašidelného predlženia rozpútal zabijácke vojny, kde padlo za obeť milióny nevinných ľudí, odmietam mať s touto šialenou spoločnosťou čokoľvek spoločného.

Kto si myslel, že tisíce a desaťtisíce mŕtvych je akási arabská jar, oranžová revolúcia, či návrat boľševikov, hlboko sa zmýlil! A Dragúni v Českej republike bola iba šaškáreň na odvrátenie pozornosti, posledné steblo pomätencov z USA!

Všetko bolo záverečný zúfalý pokus USA zastaviť pád, podobne ako Hitler pred kapituláciou

USA sú dlhom malomocných a už niet lieku. 42,2% planéty Zem odchádza od dolára, odchádza od amerického platobného systému. Zostávajú už len osamotené USA a ich šialené zadĺženie. Zachráň sa, kto môžeš a rýchlo preč!

Včera o polnoci boli uzavreté prihlášky do AIIB
Uzavrel sa kruh, kde sa spojilo obrovské množstvo obyvateľov planéty Zem, aby sa odpútali od devalvovaného dolára a vytvorili protiváhu Medzinárodnému menovému fondu ovládaneho USA a Svetovej banky, ovládanej opäť USA !!

Rusko sa ponáhľalo vytvoriť obrovské zásoby zlata, pretože čas bežal:
USA sa ponáhľali, aby ekonomicky Rusko rozdrvili! Nepodarilo sa.

Ten kruh je

EEU eurázijská ekonomická únia
AIIB (Asian Infrastructure and Investment Bank – Ázijská infraštruktúrna a investičná banka)
BRICS zoskupenia Brazílie, Ruska, Indie, Číny a Južnej Afriky a žije v nich 42,2% obyvateľstva planéty .. Voľne pridružiť chcú ďalšie.
CIPS čínsko-ruský platobný systém, ktorého skúšky už bežia v desiatich ruských bankách a asi dvadsiatich čínskych. Má byť spustené do leta. (Ďalšie podrobnosti sa zisťujú – je to unáhlené – nižšie Campbell)
UCRG (Universal Credit Rating Group) ratingová spoločnosť už dostáva vstupy, do leta má vydávať svoje ratingy. V čele RUS-RATING je bývalý francúzsky premiér Dominique de Villepin. Spolupracuje päťdesiat ratingových agentúr z rôznych krajín vrátane americkej Egan-Jones Ratings, čím sa vylúči politická manipulácia.

USA mali byť jednou z mnohých a zúria – odmietli! Navyše v mimodolarovej zóne. Aké potupné!

Aká nastáva dráma je poznať, že sa odpútavajú ďalšie a ďalšie krajiny od USA a posielajú žiadosť. Kerry s kyslým výrazom hovorí pá pá a Japonsku dáva zákaz …! Kto že to sú?

Útek od USA sa zrýchľuje a prihlášky do AIIB na poslednú chvíľu nedáva nikto menej zaujímavý, ako Južná Kórea, Nemecko, Británia, Francúzsko, Brazília a údajne Austrália a Holandsko.

Výklad k vyššie napísanému:
Prekvapenie menom podpis s Iránom. Provokácia USA od pobaltských krajín cez Ukrajinu až po Balkán. A obrovský nátlak na ruskú menu, ekonomiku a vojnové harašenie. To všetko má jeden spoločný menovateľ. 31.3.2015 sa uzavrel kruh a rozbieha sa obrovské spoločenstvo, ktoré nemá obdoby. Polovica sveta už má plné zuby nadvlády dolára a vojenského vydierania. A stačí sa pozrieť na nákres, aký by malo Rusko záujem o nejaké mini štáty s niekoľkými obyvateľmi. A potom sa stačí pozrieť na umelé divadlo s pár americkými šašami v uniformách. Svet sa ekonomicky otáča a mopslíci štekajú!

brics
[clear]
Národný Systém platobných kariet (NSPK) Ruskej federácie je hotový a začne svoju operatívnu činnosť 1. apríla 2015. Visa a Mastercard a s nimi spojený SWIFT tak dostali skôr, než si západnú verejnosť a politici mohli predstaviť ruskú konkurenciu a kontrolu. NSPK je dcérskou spoločnosťou CB Ruskej federácie. Ak pridáme k ruskému NSPK ešte čínsky systém CIPS je viac ako presvedčivé, že de-dolarizáca pokračuje nielen v obchode, ale aj na úrovni platobných systémov. V oblasti kontroly platobných tokov sa pozície USA tiež oslabujú viac ako značne, píše aj Jan Campbell.

Merkelová samozrejme dobre vie, prečo USA tak zúfalo chcú medzi Európou a Ruskom rozpútať vojnu. Je to šialené. Merkelová to tvrdo brzdí. (Síce ju osobne nemám rád, ale všetka česť, toto bráni, ako môže). Cez šialeného McCaina a vojnových zločincov z Pentagonu. Opäť sa môžeme pozrieť na nákres: tie modré bodky sú na obranu „mopslíkov“? Ak vzlietnu, je po nich. Ale majú zabrániť prvému úderu na vzdialené ciele. A prečo USA provokujú? Samozrejme že vedia, ako sa dolár rúca a nie je úniku. A systém, rozbiehajúci sa v tak obrovskom svetadieli, navyše prekvapivo rýchlo, prepojenie plynu, ropy, rafinériek, rovnako tak lietadiel, lodí, platobných systémov a priemyslu má tak úžasné tempo, že písať o HDP je skoro trápny nezmysel. Systém štartuje!

Kvantitatívne uvoľňovanie – skončí v USA, začne v Európe. A dlhy narastajú. Potom zase bude to isté v USA. Zbrojí sa, bojuje sa a tretina ľudí už v USA nevie čítať, ani písať. Učitelia sa v školách boja. To je ten nový svet? Bankovníctvo, výroba, systémy a výskum: všetko sa sťahuje do Ázie.

A potom príde pár vojačikov a robí sa divadlo. Vážne ešte niekto bude tvrdiť, že je to trolovanie, ako stupídne vyvracia USA všetko, čo sa im nehodí? Tu sa lámu ekonomické dejiny, rozbieha sa de-dolarizácia, USA sa cez dlhy (nie cez komunistickú ideológiu) rúca a u nás hodili ľuďom ohlodanú kosť: pár amerických tajtrlíkov … Smiešne!

Takže na záver: ak sa pozrieme spätne, kedy nastali vojenské provokácie a kedy začalo zlučovanie týchto systémov, prekvapivo zistíme, že to bolo súčasne. Ako Rusi začali rokovať o rope, o BRICS, o ratingovej banke, stali sa z nich nepriatelia na život a na smrť USA a museli sme tým pádom aj my. Aj Ukrajina bola rozorvaná na dvojo až po Majdane a jazykovom zákone a nie vopred. Stačí dohľadať.

„Priatelia“ z USA nám klamali a klamú viac než komunisti. A my máme ďakovať?

A čo by ma nenapadlo v roku 1989? Tak obrovská zmena systému, ktorá ovplyvní celý svet, je uverejnená na malých serveroch, ale televízie a tlač opakujú ako papagáje: celý štát víta americkú armádu v ruzyňskom väzení …

zdroj: pravdasvoboda.eu

Drsný animovaný film o americkom sne.


[clear]