Skúsenosti občanov z ulice sú také, že obyčajní, nespokojní občania nemajú silu zorganizovať väčší protest proti zlému vládnutiu našich zvolených zástupcov a občania nemajú silu tak nič zmeniť. Väčšie protesty, ktoré sa objavia v médiách, sú organizované podľa informácii tzv. „tajne“. Prečo tajne? Tajne preto, aby akcia vyhovovala vláde a nie občanom.
[clear]
cas.sk napríklad uvádza:
Zmení sa Slovensko o pár dní na peklo? Tisíce futbalových chuligánov chystajú veľkú akciu!

Príliv migrantov z Afriky a moslimov vyvolal na Slovensku vlnu odporu.
Proti emigrantom a islamizácii chcú spoločne bojovať futbaloví chuligáni z konkurenčných klubov. Na Facebooku vytvorili udalosť, ktorá by sa mala odohrať práve tento mesiac.

Svoju účasť už potvrdilo vyše 3 000 ľudí. Hlavný „organizátor“ je zatiaľ neznámy, na stránke sa dá nájsť iba mailový kontakt.

Aj keď na podobných akciách nie sú výnimkou ani konflikty a vyhrotené prejavy, samospráva jej zrušenie neplánuje. Ako sa pre Aktuality.sk vyjadrila Nora Remiarová z komunikačného oddelenia Mestskej časti Bratislava – Staré Mesto: „„Mestská časť Bratislava – Staré Mesto zaevidovala v zmysle zákona č. 84/1990 zb. oznámenie o verejnom zhromaždení za účelom: upozorniť slovenskú verejnosť na zle nastavenú imigračnú politiku EÚ. Pri zhromaždení bude samozrejme dohliadané na bezpečnosť a bude monitorované mestskou políciou v spolupráci s policajným zborom.“

Záver

Podľa triezveho názoru je vlna emigrantov, vznikajúce nepokoje a následne všetky medializované akcie vopred pripravené politické divadlo. V prípade akcie, ktorá sa chystá sme toho názoru, že údajní chuligáni a organizátori sú platení za túto činnosť, ktorú idú vykonať.

PÁNI OBČANIA už politické divadlo prestávajú pozerať, budú však naň upozorňovať.