Známa košická podnikateľka Nora Mojsejová (56) čelí ďalšiemu útoku na jej rodinu. Pri dome jej sestry opäť explodovala výbušnina! Polícia zisťuje, či to bol granát!

V nedeľu podvečer neznámy atentátnik zaútočil na dom sestry košickej podnikateľky Nory Mojsejovej. V dome v Košiciach bývajú okrem jej sestry Eriky, jej manžela a ich syna aj Mojsejovej rodičia.

Podľa informácie košického krajského policajného hovorcu Alexandra Szabóa polícia preveruje informáciu, aká výbušnina explodovala pri dome. „Polícia okolnosti prípadu vyšetruje,“ dodal hovorca. Ľudia v okolí hovoria, že mohol vybuchnúť granát.

Ide už o štvrtý podobný útok! Začiatkom roka 2015 neznámy páchateľ zaútočil na jej butik v centre Košíc, do ktorého vhodil cez okno zápalnú fľašu, ktorá zničila celý obchod. Koncom mája niekto hodil zápalné fľaše do vchodu rodinného domu, kde býva Mojsejovej sestra Erika. Pri treťiom útoku v auguste pri dome Mojsejovej sestry explodovala výbušnina. Ani v jednom prípadov polícia podozrivého nevypátrala.

Na dom Mojsejovej sestry zaútočil neznámy atentátnik aj v auguste. Autor: Peter Lázár

zdroj: cas.sk