Nemusíme mať islam radi, ale máme si vraj na neho zvyknúť! A prečo zatkli v Prahe ruského hackera?

Peking včera oznámil, že si pozval na koberček českého veľvyslanca v Číne, aby mu vysvetlil, ako je to možné, že minister kultúry Daniel Herman pozval tibetského dalajlámu do Prahy, aby vystúpil v rámci konferencie Forum 2000, ktorú založil Václav Havel a ktorá je považovaná za diskusnú platformu Agendy 21 a fórum sa dostalo do konca aj na zoznam tzv. „ideologického fundamentu“ globalistických politikov. Obsesia Václava Havla Dalajlámom vychádzala hlavne z toho, že Dalajláma má schopnosť ovplyvňovať telepaticky ľudí okolo seba, aby vykonávali veci proti svojej vôli. Dalajláma sa tradične pohybuje na osi svojich návštev medzí Bielym domom v USA, Londýnom, Berlínom a Vatikánom a prenáša myšlienkové a podprahové odkazy. Ľudia, ktorí sa s dalajlámom dlhší čas zabávali, tak pociťovali, že stráca zábrany a sú zrazu otvorení a schopní hovoriť dalajlámovi čokoľvek, dokonca aj veci, ktoré podliehajú utajeniu.

Ruská rozviedka: Dalajláma vyťahuje z politikov citlivé informácie!

Ruské spravodajské služby vedú na Dalajlámu od roku 2002 zložku, kde sú zdokumentované prípady zverejneniu dôverných informácií dalajlámovi od 90. rokov až do súčasnej doby zo strany svetových politikov a štátnikov. Dalajláma si nezískal svoju povesť a prestíž medzi vrcholnými svetovými politiky svojim habitom alebo tým, že pochádza z pôvodne otrokárskej krajiny, ktorou Tibet bol ešte v prvej polovici 20. storočia. Dalajláma disponuje psychickými schopnosťami, ktoré elity používajú na vyťahovanie informácií z ľudí, ktoré Dalajláma navštívi. Napr. v USA sa nesmie s dalajlámom stretnúť žiadny vojenský činiteľ a zároveň v žiadnom okamihu nesmie Dalajláma zostať s ktorýmkoľvek americkým politikom osamote. Túto chybu robil ale Václav Havel mnohokrát, že zostával dlhé hodiny s dalajlámom na Pražskom hrade v tzv. Rozjímaní medzi 4 očami za zatvorenými dverami. Koľko citlivých informácií vtedy uniklo, to nie je jasné, pretože Václav Havel ako vrchný veliteľ ozbrojených síl bol informovaný o všetkom.

Minister Herman prevzal po Havlovi a Schwarzenbergovi štafetu!

Namiesto Václava Havla tu dnes ale máme Daniela Hermana z KDU-ČSL, ktorý napodiv pokračuje v šľapajach dramatika viac ako zdatne. Tento rok na jar šokoval Daniel Herman českú verejnosť, keď zavítal do Norimbergu na Sudetonemecké slávnosti, kde prijal čestné miesto po pravici šéfa Sudetonemeckého landsmančaftu Bernda Posselta. Rovnako ako Václav Havel a po ňom Karel Schwarzenberg, aj Daniel Herman hľadá veľmi podivným spôsobom zmierenie sa sudetskými Nemcami a minimálne signál, aký to vysiela do Nemecka, to nie je dobrý. Teda pre české záujmy. Teraz je to pre zmenu dalajláma a jeho vystúpenie na Havlovej konferencii Forum 2000. Je úplne jedno, aké úmysly na to pána Hermana viedli, ale vzhľadom k tomu, že Dalajláma je predstaviteľom separatistickej exilovej tibetskej vlády, je jasné, že to naruší vzťahy s Čínou.

A presne o to zrejme Hermanovi išlo, pretože za následok to bude mať zhoršenie vzťahov s Čínou, čo bude vadiť predovšetkým hospodárskym záujmom ČR a v neposlednom rade prezidentovi republiky Zemanovi. A dosť možno práve toto bolo cieľom celej akcie. Naštvať Číňanov a pokaziť vzťahy medzi Hradom a Pekingom. Dalajláma zakaždým prichádzal do Prahy, keď dochádzalo k významným svetovým udalostiam. Možno dokonca vypozorovať aj určitý vzorec návštev a udalostí vo svete, ktoré sa úzko vzťahovali na rozhodovanie a k procesom riadenia. Václav Havel bol informovaný o utajovaných udalostiach, ale predovšetkým poznal nálady a pozície členov vlády k rôznym otázkam, ktoré potrebovali napr. Američania vysondovat. Súvislosti sú viac ako zaujímavé.

Dalajláma je úzko napojený na americké štátne elity!

Dalajláma navštívil Prahu už 11x od roku 1990 a zakaždým sa stretával s prezidentom Havlom, neskôr s ministrom zahraničia Karlom Schwarzenbergom, teraz je to opäť človek, ktorý je členom vládnej koalície a je to minister kultúry Daniel Herman. Položte si sami sebe otázku, ktorá nie je vôbec od veci: Je z hľadiska národnej bezpečnosti v poriadku, keď sa vysokí štátni predstavitelia stretávajú so zástupcom a hlavou separatistickej vlády, ktorý navyše disponuje schopnosťami ovládanie vôle a myslí druhých osôb?

Predstavte si, že by takto často niektorý z poslancov parlamentného výboru pozýval do ČR pravidelne napr. predstaviteľa Luhanskej alebo Doneckej republiky? Viete si predstaviť ten rev a obavy o národnú bezpečnosť? Toto nie je normálne, pretože minister kultúry síce môže vyslať symbolický odkaz podpory Tibetu, rovnako ako by bolo normálne, keby niekto z poslancov vyjadril podporu Luhansku a Donecku, ale otázkou je, čo tým Daniel Herman sleduje. A jeho epizóda z Norimbergu, kde sedel vedľa Posselta ako „ujo“ a hodný chlapček, dáva tušiť, že toto nemá Herman z vlastnej hlavy. Každý, kto pozná Dalajlámu, tak vie, že vie vyťahovať z ľudí informácie, ale tiež vie manipulovať ľuďmi. Používa k tomu podprahové vnímanie a formy mikrohypnózy.

Dalajláma radí Čechom, aby si zvykli na islam!

Lenže to nie je zďaleka všetko. Dalajláma na konferencii v Prahe vyhlásil, že islam sa nám (ako Čechom) nemusí páčiť, ale musíme sa naučiť s ním žiť. Nie, to nie je vtip. Dokonca uviedol príklad, ako to funguje v Indii, čo osobne považujem za provokáciu, pretože India je de facto už 50 rokov vo vojnovom stave so svojím susedom, moslimským štátom Pakistanom v krvavom boji o sporné územie Kašmíru. Dalajláma má českých občanov za nevzdelaných idiotov, ako mu povedal Václav Havel pri druhej návšteve v Prahe v roku 1997, keď hovorili za zatvorenými dverami cez 3 hodiny o súkromných veciach a Dalajláma z Havla vyťahoval bohvie aké ďalšie informácie. V čase, keď Európa čelí islamskej invázii utečencov, tak Dalajláma príde do Prahy, pozve ho minister kultúry, ktorý nedávno ešte sedel vedľa Posselta a jeho krajanov v rajtkách, prijme ho pomaly so štátnymi poctami, a to len kvôli tomu, aby nám, hlúpym a xenofóbnym Čechom, vysvetlil, že nemusíme mať islam radi, ale budeme si holt musieť na neho zvyknúť. Tak určite!

Pápež nechce mať s Dalajlámom nič spoločné!

Dalajlámu odmietol prijať aj pápež František, pretože si uvedomuje, že Dalajláma vyťahuje informácie a odovzdáva ich Američanom. Pápež je navyše plne pod kontrolou Číny a Vatikán usiluje o zjednotenie so žltým drakom východu. V pozícii antikrista plní pápež úlohu mäsiara katolíckej cirkvi a európskych kresťanských hodnôt. Je logické, že Dalajláma je myšlienkovo s pápežom na jednej lodi, ale budhizmus a Tibet sú vo sfére záujmu nového svetového žandára globalistov, ktorým sa stáva Čína. A tá má vlastný názor na budúcnosť Tibetu. Dalajláma má však dokorán otvorené dvere v USA, už tradične niekoľko dekád. Daljláma ma nebezpečné styky. Pozná sa s Barackom Obamom, Georgom Bushom, Johnom McCainom, Billom a Hillary Clintonovcami. Zaujímavé však je, že Vladimír Putin a Dalajláma obviňujú Obamu, že je zodpovedný za vznik Isil. Avšak súčasne Dalajláma vyzval na dialóg s Isil. K dialógu s teroristami.

Takže už to chápete? Áno, je to jasné. Dalajláma kope za americké elity, jeho ochraňovanie moslimov a ústretový postoj k Isil je úplne zjavným preukazom toho, že tento človek, ktorý je uctievaný ľuďmi ako John McCain alebo ministrom kultúry, ktorý si sadá vedľa šéfa Sudetonemeckého landsmančaftu, je veľmi schopným operatívcom amerických elít, z ktorého má obavy nielen Čína, ale aj pápež. Vzhľadom na to, že Praha je mystickým centrom tohto sveta a tiež centrom svetového židovstva a kabaly, tak časté návštevy dalajlámu v Prahe sú celkom logickým vyústením jeho snáh presadzovať svoje ciele skrz americké národné elity a ich dobrých a oddaných spojencov, akým je Česká republika.

Podpindosníci z Prahy zatkli ruského mladíka, aby si to vyžehlili u pánov!

Veľmi dôležitou informáciou je zatknutie ruského hackera Jevgenija Nikulina v Prahe. Američania na neho vydali medzinárodný zatykač za to, že sa mal v roku 2012 dopustiť hacknutia sociálnej siete LinkedIn. Interpol vydal na Nikulina tzv. Red Notice, čo je zatykač s najvyššou prioritou nebezpečnosti alebo dôležitosti. Vedľa vrahov a teroristov sa na zozname Red Notice objavujú hlavne ľudia, ktorí pracujú proti záujmom USA. A prečo došlo k zatknutiu Nikulina v Prahe a nie v Poľsku, kde tiež býval a z Kaliningradu nikam rozhodne cez Poľsko neponáhľal, ako uviedli včera ruské médiá? Nuž, to je jednoduché. Poliakov nejaký Nikulin nezaujímal a v podstate by nezaujímal ani českých bezpečnostných expertov. Lenže Američania sledovali pohyb Nikulinova telefónom iPhone, ku ktorému dostala FBI v USA súdny príkaz k diaľkovému prístupu a na sledovanie GPS pozície. Informáciu priniesla včera ruská štátna televízia.

Keď bol Nikulin v Poľsku, pobýval tam niekoľko dní. Američania ho mohli za pomoci svojich poľských verných spojencov zatknúť hneď, ako vošiel vo svojom luxusnom aute z Kaliningradskej oblasti na územie Poľska. Lenže to sa nestalo. Američania si počkali, až dôjde do Čiech, aby ho zatkli českí policajti. A tu je to veľmi pikantné. Washington si totiž na Nikulina chce overiť českú lojalitu po obrovskom výbuchu česko-amerických vzťahov v kauze Fajád. Libanonský obchodník Alí Fajád sa podľa Američanov mal pokúsiť dojednať obchod predaja zbraní s ľuďmi od FBI, ktorí vystupovali ako ľudia napojení na teroristov. Klasická provokácia FBI. Lenže do veci vstúpila libanonská tajná služba a uniesla v Libanone päticu Slovákov pracujúcich pre slovenské bezpečnostné zložky. A minister spravodlivosti Pelikán urobil neuveriteľnú (pre Američanov) vec, že Alího Fajáda za päticu Čechov vymenil. Miesto do USA na súd tak Fajád odletel domov do Libanonu.

Toto rozhodnutie ministra spravodlivosti bolo jediné správne, na záchranu občanov, je potrebné brať najvyšší ohľad. Avšak američania to dodnes nepredýchali. Séria sprostých nadávok lietala z amerického veľvyslanectva na adresu českej vlády natoľko, že to dokonca malo za následok ochladenie vzájomných vzťahov a ukončenie návštev českých politikov na amerických akciách organizovaných ambasádou. Lenže v USA teraz hrajú elity o život a je potrebné nájsť na Rusko a na Putina nejaké kompro. Zatiaľ nikto nepredložil dôkazy, že by to boli Rusi, ktorí hackli emaily Hillary Clinton, Johna Podesty a Demokratickej strany, neustále sa varí z vody o tom, ako za tým stoja Rusi. A tak proste príde vhod aspoň 29-ročný hacker z Ruska, ktorý sa pred 4 rokmi nabúral do LinkedIn. Síce to nemá spojitosť s únikmi emailov okolo volebnej kampane v USA, ale to nevadí. Američanom stačí, že je to Rus a že nabúral LinkedIn.

No a prečo Praha? Američania si chcú overiť, či Nikulina české súdy do USA vydajú, aj napriek obrovskému odporu ruskej ambasády v Prahe. Ak Nikulin bude vydaný, dôjde k prudkému ochladeniu vzťahov medzi Prahou a Moskvou a američania budú vedieť, že Česko je na ich strane. Zatknutím Nikulina v Poľsku by sa nič nestalo. Američania majú poliakov plne pod palcom. Ale Prahu už toľko nie. Po reštrukturalizáciou polície a ÚOOZ, zlúčenie útvarov elitnej polície a po odchode Šlachtu, prišli američania v ČR o svojho „plukovníka“. Ako poznamenala ruská televízia, pre američanov bol odchod Šlachtu najťažším úderom za posledné dve dekády. Kauza Fajád bola iba dôsledkom slabnúceho vplyvu americkej ambasády na chod bezpečnostných zložiek v ČR. Jevgenij Nikulin je teraz vlastne lakmusovým papierikom česko-amerických vzťahov.

Záznam relácie o Dalajlámovi a Nikulinovi

zdroj: aeronet.cz