Tento receptík mi poslala moja priateľka. Poznáme sa už od strednej školy. Tak som ho vyskúšala urobiť. Odstraňuje vápnik a tuk usadený v tele a v cievach. Posilňuje srdce, upravuje tlak. Po 3 týždňoch pitia pocítite v tele príjemne omladenie. Zvápenatenie a vedľajšie príznaky ako je zhoršené videnie alebo sluchové potiaže sa postupne zmenšujú a odchádzajú. Po 3 týždňoch kúry by mal človek kúru na 8 dní vynechať a potom opäť 3 týždne pokračovať. Potom sa dostavý prenikavý úspech.
[col3]
Suroviny
[list icon=“check“ icon_color=“red“]

  • 5 ks citrón
  • 30 strúčikov cesnak
  • 1 l voda

[/list]
[clear]
[list icon=“check“ icon_color=“red“]

  • 5 minút príprava
  • 1 minúta tepelná úprava

[/list]
[/col3][col23]
Postup receptu

5 kusov celých citrónov umyjeme v horúcej vode nakrájame na malé kúsky. Cesnak očistíme nakrájame na polovičky. Všetko spolu zmixujeme na kašu. Vylejeme do vody a necháme prejsť varom. Hneď odstavíme. Precedíme cez sitko a nalejeme do fľaše. Skladujeme na chladnom mieste najlepšie v chladničke.

Pijeme denne 2 cl pred jedlom (t. j. 1 štamprlík). Buď ráno pred raňajkami alebo pred obedom.

Túto lacnú a neškodnú liečivú kúru by mal človek opakovať každý rok. Zápach a cesnakovú vôňu vôbec necítiť. Účinok citrónu s cesnakom sa prejavý naplno. Človek môže zase dobre spať a nemusí v noci pobehovať. Vápnik sa rozpustil.

Moja priateľka to uživa ako prevenciu proti rakovine štítnej žlazy. Výsledky sú vynikajúce. A jedna pani sa vyhla operácii srdca, pretož tuk a vápnik v cievach sa po kúre rozpustil. Taktiež sa liek osvedčil pri vypadávaní zubov-paradentóze. Nech sa Vám darí![/col23]

Zdroj: varecha.sk

[clear]