Angela Merkelová je „trójska kobyla“ Američanov. Plánované vyhodenie do vzduchu Európy pomocou miliónov migrantov. Prečítajte si mrazivú prognózu Sergeja Chelemendika.

„Slováci, ako aj mnohé európske národy, sú oslepení a ohlušení dezinformáciou a propagandou. Slováci v súčasnosti prakticky nepoznajú reálny obraz sveta. Zodpovedná je za to slovenská politika a slovenské médiá,“ hovorí v rozhovore pre portál Hlavnespravy.sk spisovateľ, analytik a zakladateľ spoločnosti Priatelia Ruska Sergej Chelemendik.

Podľa Sergeja Chelemendika stoja za utečeneckou krízou USA „ako zatiaľ dominujúci subjekt svetovej politiky a taktiež globálna svetová oligarchia, ktorú čoraz častejšie označujú za globálneho prediktora a ktorá je s USA úzko spätá“.

„Organizovaná, pripravená invázia miliónov migrantov a reálnych utečencov bude mať za následok začiatok občianskych vojen v európskych krajinách, ktoré môžu zmeniť Európu behom niekoľkých rokov na nepoznanie,“ myslí si.

O čo ide Spojeným štátom? Podľa analytika USA nechcú pripustiť spojenectvo Európy s Ruskom a Čínou, pretože by to pre nich znamenalo koniec svetového impéria. Spojené štáty chcú podľa neho „poštvať“ Európu proti Rusku. „Vtiahnuť Európu do vojny s Ruskom na Ukrajine sa zatiaľ nepodarilo, preto sa USA snažia dostať k moci v Európe agresívne režimy a pokúsiť sa znovu vytvoriť reálny konflikt medzi Európou a Ruskom. Utečenci im pomôžu k tomuto cieľu,“ hovorí pre Hlavnespravy.sk Chelemendik, ktorý varuje, že vyvolanie občianskej vojny v Európe nebude vzhľadom na „inváziu“ prisťahovalcov až také zložité.

Podľa neho však bude oveľa ťažšie „poštvať“ Európu proti Rusku. Prognózu pre Európu a samotné Slovensko nevidí veľmi ružovo. Podľa neho budú USA „Európu vyhadzovať do vzduchu s pomocou miliónov migrantov, Európu budú zbíjať a privádzať na mizinu s pomocou dohody o transatlantickom obchode, ktorá je mimochodom prísne utajovaná, ale očividne bude podpísaná“.

Európske národy budú prosiť Rusko a Čínu o pomoc

Budúcnosť Európskej únie bude podľa analytika nasledovná: „Ako prvý sa môže rozpadnúť Schengen, potom eurozóna, potom aj celá Európska únia. Ak sa všetko toto udeje, osud Európy bude pripomínať osud súčasnej Ukrajiny, všade budú prebiehať takzvané hybridné vojny a v takom prípade európske národy budú, a to chcem zdôrazniť, každý samostatne prosiť Rusko a Čínu, aby im pomohli, možnože dokonca ich zachránili. Nie je vylúčené, že to bude robiť aj Slovensko,“ skonštatoval.

Podľa spisovateľa sú USA dedičmi „anglosaskej politiky ideového rasizmu, ktorý je založený na presvedčení o vlastnej nadradenosti“. Dodal, že za posledné roky „zlikvidovali celý rad štátov a ich lídrov, pričom práve vtedy, keď sa tieto štáty a ich lídri začali s Amerikou priateliť“. Ako príklad uviedol Miloševića, Kaddáfího, Husseina, Mubáraka či Mursiho. Podľa neho sú teraz na rade Erdogan a Porošenko.

Slováci nepoznajú reálny obraz sveta

„Zvláštne miesto v tejto rade zaujíma Angela Merkelová, ,trójska kobyla‘ Ameriky v Európe a spolu s ňou celé Nemecko. Osud Nemecka je dramatický už dnes, pričom je to iba začiatok,“ uviedol.

Slováci, ako aj mnohé európske národy sú podľa Chelemendika oslepení a ohlušení dezinformáciou a propagandou, Slováci vraj v súčasnosti prakticky nepoznajú reálny obraz sveta. „Zodpovedná je za to slovenská politika a slovenské médiá,“ myslí si.

zdroj: parlamentnelisty.sk