ČASOVANÁ BOMBA: Predaj slovenskej pôdy zahraničným subjektom je vlastizrada. SLOVÁKOM HROZÍ VÁŽNE RIZIKO !

thumbnail

Vlasť moja drahá, čo ti to spravili ..
Vlasť moja drahá, čo ti to spravili,
za cudzie zlato vlastní ťa zradili,
ako psi divokí šaty ti trhali
klenoty vzácne tak lacno predali.

Vlasť moja drahá, ako ti pomôžem,
som iba vojačik a veľa nemôžem,
tak ľudom spievam o tvojej kráse,
modlím sa za teba, prebuď sa zase.

Za múrom oblakov vidím náš deň,
môj národ vstáva a patrí mu sláva,
slnečný kruh svieti na túto zem,
zástava pláva, jej kríž na mňa máva.

Za múrom oblakov vidím náš deň,
môj národ vstáva a patrí mu sláva,
slnečný kruh svieti na túto zem,
zástava pláva, jej kríž na mňa máva.

Národ môj drahý, čo ti to spravili,
za cudzie zlato vlastní ťa zradili,
celý čas klamárom slepo sme verili
a tí si pokojne našu zem delili.

Národ môj milý, kedy sa prebudíš,
v uličkách slepých pridlho blúdiš,
viem, že už čoskoro oči si otvoríš,
pozeraj rovno a všetko pochopíš.

Za múrom oblakov vidím náš deň,
môj národ vstáva a patrí mu sláva,
slnečný kruh svieti na túto zem,
zástava pláva, jej kríž na mňa máva.

Za múrom oblakov vidím náš deň,
môj národ vstáva a patrí mu sláva,
slnečný kruh svieti na túto zem,
zástava pláva, jej kríž na mňa máva.

Zoberú nám všetko, zoberú nám zem,
vodu, chleba, teplo, preto prišli sem.
Zoberú nám radosť a pocit hrdosti,
naše deti budú učiť samé hlúposti.
Žiadna láska k pravde, k vlasti, k rodine,
všetko krásne, čo nás spája, zamknú do
skrine,
tak už neplač, moja drahá, ešte príde deň,
z tváre zotrieme ti slzy, vrátime ti zem,
vrátime ti zem!

Za múrom oblakov vidím náš deň,
môj národ vstáva a patrí mu sláva,
slnečný kruh svieti na túto zem,
zástava pláva, jej kríž na mňa máva.

Za múrom oblakov vidím náš deň,
môj národ vstáva a patrí mu sláva,
slnečný kruh svieti na túto zem,
zástava pláva, jej kríž na mňa máva.


NIE iba aktivisti, ale hlavne páni POSLANCI by sa mali postaviť na ODPOR proti tomuto režimu. NIE iba upozorňovať, čo všetko sa na Slovensku deje. Toto všetko občania ovládajú. ZORGANIZUJTE REVOLÚCIU vy páni poslanci. Občianske demonštrácie proti tomuto režimu sú tvrdo potláčané. Páni poslanci, máte IMUNITU, Vám sa nemôže nič stať. VY môžete urobiť REVOLÚCIU v PARLAMENTE v MÉDIÁCH aj na ULICI ! Ak to myslíte s občanmi vážne, REVOLÚCIU zorganizujete. Ak to s občanmi vážne nemyslíte, budete si naďalej robiť iba politickú reklamu.

Od mája 2014 môžu zahraničné osoby skupovať slovenskú pôdu. Za občanov s tým súhlasili slovenskí politici pri vstupe do EÚ.

Všetci doterajší aj súčasní politici sú zodpovední za tento stav. Slovenská pôda je podstatou štátnosti a zvrchovanosti národa.

Predaj slovenskej pôdy zahraničným subjektom je vlastizrada !

V prípade zmeny hrozí vážne riziko, že sa cez vlastníctvo do rúk zahraničným subjektom dostanú naše najväčšie zásobárne podzemnej vody a ostatných prírodných zdrojov.

My Slováci, národovci, vlastenci, príslušníci národnostných menšín žiadame NR SR a vládu, aby legálnym a zákonným spôsobom tomuto zabránili.

Na komunikáciu s týmito orgánmi poverujeme a splnomocňujeme Mgr. Helenu Mezenskú.

Petičný výbor:
Mgr. Helena Mezenská, Bajkalská 2338/14, 058 01 Poprad, poverená pre styk s orgánmi štátnej správy
Alexandra Vrtochová, Segnerova 3, 841 04 Bratislava
Marek Baláž, Mostná 33/3, 972 51 Handlová
Ing. Jozef Šolc, Fraňa Kráľa 33, 811 05 Bratislava
Iveta Kamenická, H. Meličkovej 3, 841 05 Bratislava
Monika Pirovits, Námestie Hraničiarov 16, 851 03 Bratislava

Podpísané hárky zasielajte prosím na adresu: Mgr. Helena Mezenská, Bajkalská 2338/14, 058 01 Poprad

PETIČNÝ HÁROK stiahnite TU >>

ELEKTRONICKÁ PETÍCIA >>

AK TI NIE JE ĽAHOSTAJNÝ TVOJ OSUD A OSUD TVOJÍCH DETÍ, POŠLI TENTO ČLÁNOK ASPOŇ TROM ZNÁMYM.

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

 1. Jozef Solc píše:

  PETICNE HARKY TU stiahnut, podpisat, poslat. http://helenamezenska.sk/page_peticia.html

  1. Matúš píše:

   Pán Jozef Solc citujem vás "Petícia za záchranu slovenskej pody je samozrejme riadna, papierova, s original podpismi, elektronicka je pomocna, aby sa videl zaujem ludi."- elektronická je pomocná, aby sa videl záujem ľudí- samozrejme že záujem ľudí bude vidiet bude,ale hlavne si spravite politickú reklamu. Tých ľudí informujem, že ich podpis nebude mať právny účinok- ten môže mať ak podáte petíciu v papierovej podobe ako vravíte s ich menom, priezviskom, adresou trvaleho pobytu a s podpisom- ale ten podpis neviem ako by ste uviedli keď vám ho pošlú nascanovaný emailom- nechcem konšpirovať, ale obaja vieme, že je len jedna možnosť ako v tomto prípade zaručiť právny účinok danej podpory . Práve na to slúži zaručený elektronický podpis, ako prostriedok komunikácie medzi subjektmi a orgánmi verejnej správy-aby bol podpis overený a predišlo sa falšovaniu-napr.od 1.1.2014 je zavedená povinná komunikácia s daňovým úradom a daňovými subjektmi výhradne prostredníctvom ZEP-u v 4prípadoch- ak chcete o tom vedieť viac http://tt.sopk.sk/view.php?cisloclanku=2014022601 -zúčastnite sa.
   K téme "budúcich predajov pody zahraničným investorom" som sa nevyjadroval, pretože to znie jasnovidecky, opäť treba si prečítať príslušný právny predpis -devízový zákon, v ktorom sa človek dočita, že za tuzemca sa považuje právnická osoba so sídlom spoločnosti na území SR- ak by chceli prísť zlí zahraničný investori, tak tu môžu byť už x rokov stačí im tu uviesť sídlo spoločnosti, pripadne založiť SRO za 160E kt. Platia za vstup do OR ak majú ZEP alebo 330 bez zepu plus ostatné poplatky. samozrejme pôda je hodná ochrany, je verejným záujmom ale vonkoncom nie je prejavom zvrchovanosti, a podobné drísty- ktoré som už v prvom komentáry objasnil. Pochopte že mojim úmyslom je dať veci na správnu mieru a informovať ľudí- poučil som ich o ich zbytočnom podpise petície touto formou a o tom, že pôjde asi predsa len o ten politický ťah zo strany kandidátky-priznajme si to. Viac sa tu nevyjadrujem

 2. Jozef Solc píše:

  Petícia za záchranu slovenskej pody je samozrejme riadna, papierova, s original podpismi, elektronicka je pomocna, aby sa videl zaujem ludi.
  Peticne harky sa daju stiahnut tu, podpisat a zaslat na uvedenu adresu.
  Matus nam vsetkym obcanom asi ak tomu dobre rozumiem chce vysvetlit to, ze vsetko s buducimi predajmi pody zahranicnym investorom je v najlepsom poriadku a ze obcan s tym aj tak nic neurobi, ze nema vyznam teda, aby obcania vobec niekedy nieco take nieco robili. Dobre tomu rozumiem?

 3. Matúš píše:

  Síce som momentálne zaťažený štátnicami no nedá mi nereagovať
  Citát 1„ Všetci doterajší aj súčasní politici sú zodpovední za tento stav. Slovenská pôda je podstatou štátnosti a zvrchovanosti národa.“ Hĺúposť čislo 1- Zvrchovanosťou národa nie je pôda(ktorú vlastnia FO/PO aj v tomto momente), ak tak územie a hranice SR podľa čl 3 Ústavy SR,
  Citát 2„V prípade zmeny hrozí vážne riziko, že sa cez vlastníctvo do rúk zahraničným subjektom dostanú naše najväčšie zásobárne podzemnej vody a ostatných prírodných zdrojov.“
  Hlúposť číslo 2 -Podľa čl. 4 Ústavy SR sú podzemné vody, prírodné liečivé zdroje a vodné toky vo VÝHRADNOM VLASTNÍCTVE ŠTÁTU
  Aká panika? -Bezplatne odoberať a užívať podzemné vody na vlastnú potrebu možno „samozrejme“aj teraz.
  Zákon 364/2004 o vodách v súčinnosti so zákonom SNR 372/1990 o priestupkoch hovorí že „Každý môže na vlastné nebezpečenstvo a bez povolenia orgánu alebo súhlasu orgánu štátnej vodnej správy odoberať, alebo inak používať povrchové vody alebo podzemné vody na uspokojovanie osobných potrieb domácností, ak sa takýto odber alebo iné používanie vykonáva na mieste, ktoré je na to vhodné, jednoduchým vodným zariadením a spôsobom, ktorý neobmedzí, alebo neznemožní rovnaké používanie ostatným osobám.“
  -prírodná liečivá voda a prírodná minerálna voda sa stáva vlastníctvom FO-podnikateľa, alebo PO, ktorá ju odobrala z prírodného liečivého zdroja, alebo prírodného minerálneho zdroja na základe POVOLENIA využívať zdroj a zaplatila zaň úhradu. – podľa zákona 538/2005
  Nepovolenie zahraničným osobám vlastniť pôdu by znamenalo výrazný zásah do ich práv. Samozrejme pani Mezenská zrejme poukazuje na nadobudnutie vlastníctva „slovenskej pôdy“ právnickými osobami- podnikateľmi, ale ušla jej jedna podstatná informácia a síce tá, že podnikatelia so sídlom spoločnosti v zahraničí skupovať „slovenskú pôdu“ môžu, SR si totiž pri vstupe do EU v 2004 uplatnila moratórium na predaj polnohospodárskej pôdy len fyzickým osobám.
  Hlúposť č3-ONLINE PETÍCIA bez ZEP-(bez zaručeného elektronického podpisu) podľa § 5 ods2 zákona č 85/90 o petičnom práve petícia nemá právny účinok a orgán sa nebude zaoberať podporou osoby ktorá petíciu nepotvrdí zaručeným elektronickým podpisom,, ja ho mám na účely spoločnosti a pochybujem, že si osoba, ktorá chce cez petíciu podporiť dobrú vec bude kupovať ZEP za cca 100E + spoplatňovať predlžovanie, samozrejme ak si zmení občiansky preukaz má ZEP zadarmo.
  Robiť prezidentskú kampaň na poplašných a nereálnych správach a žiadať podporu petície bez právnehu účinku sa mi zdá ako veľká drzosť. Pani Mezeňská by si mala radšej prečítať Ústavu, zákony a naučiť držať mobil ak chce byť prezident SR

  1. Peter píše:

   Aký máš Matuš prosím názor aj na túto informáciu ?

   Článok 2 ústavy SR JE 20 ROKOV ZNEUŽÍVANÝ !

   Čl.2 "Štátna moc pochádza od občanov, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich volených zástupcov alebo priamo."
   ....................

   ANALYZUJME stav v spoločnosti podľa čl. 2 ústavy:

   Štátna moc pochádza od občanov, …
   Moc majú v rukách Politici (zvolení zástupcovia), nie Občania !

   … ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich volených zástupcov …
   Občania nemajú priame nástroje, aby svoju moc skutočne vykonávali prostredníctvom volených zástupcov ! .. hoci takéto nástroje bežne pre občanov fungujú napr. vo Švajčiarsku.

   … alebo priamo.
   Ústava umožňuje, aby občania vykonávali svoju moc priamo!

   1. Matúš píše:

    Samozrejme na Slovesnku máme nepriamu demokraciu miesto priamej ako si mi vyššie “vysvetlil”- prepáč, že som svojím komentárom poukázal na fakty ako ústavnú a zákonnú nevedomosť kandidátky na prezidenta ak sa ťa to dotklo.

    1. Peter píše:

     To je v pohode Matúš, treba o tom diskutovať 🙂

  2. Peter píše:

   Čo sa týka ONLINE Petície, tá nie je Matúš predmetom tohoto článku, tak k tomu Ti môžem vysvetliť nasledovne:
   Zaviesť elektronické Referendum, voľby, petície nie je žiadny problém, dá sa to riešiť beznákladovo pre občanov identifikáciou pomocou čipového občianskeho preukazu.
   Občania by tak mohli voliť na mestských a obecných úradoch cez čítačku pripojenú cez počítač na centrálny systém.
   Alebo občania, ktorí majú internet by mali svoj účet na štátnom portáli, prostredníctvom ktorého by pohodlne volili a rozhodovali.
   Nie je potrebný platený zaručený elektronický podpis, je to iba strašiak na občanov, ktorý radi používajú politici, aby hľadali zámienky ako sa to nedá.