Brutálne zásahy polície 22.11.2013 proti bezbranným demonštrantom v Bratislave, Slovensko

thumbnail

Policajná brutalita na akademickej pôde - Univerzita Komenského 22.11.2013 Bratislava.

Bezbranní občania, ktorí neútočili na policajtov boli brutálnym spôsobom násilne pozatýkaní:


TELEVÍZIE A MÉDIA NA PRÍKAZ ZHORA INFORMÁCIE ZMANIPULOVALI TAK, ABY OBČANIA NEVERILI PROTESTUJÚCIM, KTORÍ SÚ ZA ZASTAVENIE CHORÉHO SYSTÉMU.
Boli sme tam osobne. Nikto z občanov sa nevyhrážal, nikto nenapádal. Do mňa, čo som tam ticho stál a natáčal začali strkať POLICAJTI – provokovali a chceli mi zakázať natáčanie ! Celý protest bol orientovaný na presadenie Slobody prejavu, pretože zmanipulované Televízie a Média neinformujú a keď tak skreslene. Nech si urobia občania svoj názor.


Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

 1. gabos píše:

  Ten clovek s megafonom co to organizuje je Juraj Chlebík, a ta zena co je pri nom je jeho manzelka, meno ma po býval on manzelovi ma to vicova. Su majitelia a konaťelia firmy Vivad sro, ktora ponuka pozicky bez ručenia az do vysky 10 milionov dolarov...

  1. Peter píše:

   Je úplne jedno, kto to organizuje, každý sa musí nejako živiť, aby prežil v tomto chorom systéme. Dôležité je čo presadzuje. Presadzuju sa zmeny v prospech občanov. Čistý a prehľadný spôsob riadenia štátu, koniec rozkrádania a pod.
   Takže máš nejaký recept, ako zastaviť chorý systém gabos ? .. alebo hľadáš a rýpeš ako to nejde ?
   Čakáme na Tvoj návrh, občania budú iba radi.

 2. froman píše:

  inak, ako pozeram, vykrikovat po tom co ich policajti poziadaju aby sa stiahli na chodnik "policajny stat", to chce mimoriadny level zadubenosti.
  a ziadat policajtov aby sa pridali "chceme sloboduuu!!!" - bojim sa kedy sa ti ludia zrazia s realitou.

  vyhlasit sa za zakonodorny organ.... to ked sa kazda skupinka na slovensku 200-500 ludi s megafonom vyhlasi za zakonodorny organ a zastupujuci vsetkych obcanov, tak nas boze chran. oni sa postavia pred divadlo ziadaju vydat politikov na ich sud - nemozu ani vazne mysliet. dam dohromady rovnaku skupinku ludi a budem ziadat aby boli tito protestujuci vydani mne ako zastupcovi vsetkych obcanov na "spravodlivy ale prisny trestny tribunal"

  nepoviem keby tam protestoval 10-100 tisic ludi, to je obcianska sila, ale tychto par ludi si mysli ze zastupuju vsetkych? mna veru nie, ja chcem demokraciu, nie anarchiu.

  1. Peter píše:

   Napíš Tvoj návrh, daj všetkým "Múdry recept" ako zastaviť tento chorý systém, občania budú iba radi. Všetci sme zvedavý na tvoj konkrétny návrh.

   1. froman píše:

    nech sa paci, citaj velmi pozorne
    krok 1) zaloz politicku stranu ktora bude mat v programe tvoju predstavu zakonnych uprav formy demokracie
    krok 2) zucastni sa volieb. tolko obcanov ti da hlasy, kolko chce zmenu ktoru hlasas
    krok 3) je po volbach a podla stavu hlasov mas 3 moznosti:
    a) dostal si dostatok hlasov od obacnov, zmen zakony a ustavu
    b) nedostal si dostatok hlasov, pokracuj na krok 2)
    c) dostal si strasne malo hlasov, vykasli sa na to, lebo tvoju predstavu zmeny v skutocnosti takmer nikto nepodporuje

    1. Peter píše:

     Áno máš pravdu, toto sa tiež súčasne deje. Problém však je v tom, že mafia ovláda všetky dôležité média, ktoré postačujú na to, aby voľby prevalcovali politické strany s Marketingovými bilboardovými riešeniami, ako to bolo doteraz. Ale je to momentálne jediná nenásilná cesta, s tým súhlasím.

     Netreba však osočovať demonštrácie ako slobodný prejav občanov, pretože všetci vieme a vidíme v priamom prenose, že DEMOKRACIA nefunguje.

     1. froman píše:

      nesuhlasim, pretoze tvoje tvrdenie sa nezaklada na faktoch a snazis sa nim len ospravedlnit neuspech takychto "alternativnych" stran.

      ja ako fakt predkladam ze pri poslednych volbach mala strana 99% najmasivnejsiu kampan v historii a podla tvojej logiky by mala vsetko svojimi "marketingovymi bilboardovymi rieseniami" prevalcovat, a pritom tato strana nedosiahla ani 1% (alebo nieco okolo 1%, uz presne neviem). na tomto priklade je vidiet, ze tvrdenie ze staci len dobra kampan nieje pravdiva. strana musi v prvom rade volicov oslovit svojimi zakladnymi tezami, a az potom jej moze pomoct marketing.

     2. Peter píše:

      V pohode, však diskutujeme froman, vysvetlím ti to, aby sme sa chápali:
      Nepresadzujeme ľudí ani politické strany, ale riešenia.

      V tomto chorom systéme budem rád, ak sa nájde ktokoľvek, kto tieto riešenia odvážne predloží do parlamentu.

      K strane 99% som sa vyjadroval osobne tak, ako to bolo. Boli za nimi finančné skupiny, ktoré chceli iba oblbnúť národ tak, ako to bolo s Gorilou.

      Preto froman skúsme hľadať spoločné riešenia ako to ide. Presadzujeme riešenia pre občanov, ak máš konkrétne návrhy, budem iba rád.

     3. Slavisa píše:

      that the war in Afghanistan is not winnable it is Obama's war. Heavily ccitirized by party members (who call themselves e2809cconservativese2809d today) he was forced to recant by saying the opposite. Senator Lindsay Graham, team player in damage control mode, said ite28099s Americae28099s war ; we need to be there for security reasons. Maybe Steele can tell us why in another off-message moment.Today many who call themselves liberal or progressive would agree with much of what Bromwich relates on Burkean philosophy. The explanations and clarifications ( and, as always, the questions) in this very potent and relevant interview were excellent. You cane28099t multi-task through it or listen while you are falling asleep. I would order Bromwiche28099s book were it available. I think Burke and Bromwich have insight.But there is plenty of material in your links to read ( thank you), and of course theree28099s reading Burke himself. I was prompted to get a copy of Burkes e2809cReflectionse2809d book on the French Revolution after reading Christopher Hitchens piece in the Atlantic 2004. Hitchens notes that the original title was Reflections on the Revolution in France, and on the Proceedings in Certain Societies in London Relative to That Event: In a Letter Intended to Have Been Sent to a Gentleman in Paris. I found what Bromwich was reading from Burkee28099s c

 3. Peter píše:

  NEVERTE MÉDIÁM, NEVERTE POLITIKOM !!!

  1. froman píše:

   a preto neverim ani tomuto mediu 🙂

   1. Peter píše:

    V pohode, never.

    Kto je proti týmto návrhom, je proti občanom:
    http://panobcan.sk/pani-obcania-radia-politickym-stranam/

    Nech si občania urobia svoj názor o našej dôverihodnosti.

   2. Peter píše:

    Už veríš froman ? .. že informujeme v prospech občanov tak, ako sa veci dejú ?
    Že tieto návrhy, ktoré odporúčame sú tiež v prospech občanov ? .. diky za odpoveď 🙂