[clear]

Andrej Kiska (52) rečami o prisťahovalcoch nahneval podnikateľa Borisa Kollára (49).

Ten hlavu štátu nešetril a do Prezidentského paláca poslal niekoľko štipľavých odkazov. Kisku za jeho postoj k referendu o imigrantoch v Gabčíkove označil za veľké sklamanie pre voličov a vyčítal mu aj údajnú spupnosť, namyslenosť a egocentrickosť!

Kollár si servítku pred ústa nedáva ani v prípade, ak má do činenia s hlavou štátu. Prezident ho totiž nahneval vyjadreniami o referende v Gabčíkove, ktoré sa týkalo dočasného umiestnenia utečencov.

„Myslím, že výsledok referenda je dôsledkom viacerých chýb, ktoré sa stali,“ vyhlásil na sociálnej sieti Kiska. Tým dal jasne najavo, že by imigrantov u nás privítal napriek tomu, že väčšina ľudí v juhoslovenskom meste má opačný názor. To Kollára zdvihlo zo stoličky. „Mi rozum zastáva, kde beriete tú aroganciu a spupnosť, egocentrickú namyslenosť, máte byť náš prezident,“ rozohnil sa podnikateľ na internete.

„Stavať múr ako Maďarsko, to vám prekáža a USA že majú postavený niekoľko tisícmíľový múr – ten vám neprekáža? Ten je tiež proti imigrantom. Pán Kiska, pre mňa ste jedným veľkým sklamaním a pevne verím, že v úrade ostanete len 5 rokov. Lebo čo vy predvádzate, za to sa budeme hanbiť ešte roky,“ dodal Kollár, ktorý si nedávno pre sympatie k utečencom podal aj europoslankyňu Moniku Flašíkovú Beňovú. Prezidentská kancelária do uzávierky na podnikateľove slová nereagovala.

zdroj: cas.sk