Dvojica sa má tajne stretávať takmer rok a Barbora si má vraj dobre rozumieť aj s Borisovými dcérami.

O Borisovi Kollárovi sa hovorilo ako o multioteckovi ešte keď mal piatich potomkov. Mnohí si klopali na čelo a hovorili, že nie je na Slovensku jediný a prečo sa z toho robí taká veda. Toto pomenovanie však dnes už dáva zmysel. Podľa informácií portálu fakt24.sk sa opäť stane otcom. Toto bude už jeho desiate dieťa.

Mamičkou sa má stať dobre známa kráska zo slovenského šoubiznisu. Speváčka Barbora Balúchová, ktorá sa do povedomia dostala vďaka súťaži SuperStar. Dvojica sa má tajne stretávať takmer rok a Barbora si má vraj dobre rozumieť aj s Borisovými dcérami. Barbora je podľa informácií portálu v štvrtom mesiaci tehotenstva, ale svoj stav sa snaží tajiť.

Kollár sa len minulý rok priznal k chlapčekovi Christianovi Alexandrovi, ktorého mu porodila Paula Simoes. Okrem neho má ešte dcéru Natáliu s Ivanou Barnovou, Sašku so Stankou Horňákovou, dcéru Ester s Petrou Krištúfkovou (osvojil si aj jej staršiu dcéru Vanesu), syna Šimona Heliodóra s Martinou Sabbatini, dcéru Saru Zoe a syna Borisa s Andreou Heringhovou, syna Artura s Barborou Richterovou, dcéru Sáru s Monikou Ostrihoňovou.

zdroj: tvnoviny.sk