aukčný portál bidia.sk, recenzie, skúsenosti, porušovanie zákona ?

thumbnail

myslíme si, že podľa § 44 obchodného zákonníka, bidia.sk porušuje zákon tým, že zavádza ľudí zobrazovaním predajnej ceny v EURách nepravdivo, pretože za zobrazené ceny na obrazovke v skutočnosti ľudia zaplatili 30 násobok v EURách.


HODNOTA BIDOV voči EUR a ich okamžitá devalvácia:

1 BID = 30 centov (0.3 EUR) - HODNOTA PONÚKANÝCH BIDOV (ľudia za túto cenu nakupujú)

HODNOTA BIDOV SA OKAMŽITE DEVALVUJE  - cena BIDOV klesne 30-násobne.

1 BID = 1 cent (0.01 EUR) - HODNOTA NAKÚPENÝCH BIDOV je obratom 30násobne nižšia (ľudia vlastnia už nakúpené BIDI v tejto hodnote)

Čiže keď to jednoducho povieme, tak BIDI sa nakupujú za 30 centov, ale vzápätí strácajú hodnotu 30 násobne, pretože ich hodnota za ktorú môžu ľudia nakupovať je už len 1 cent.

Klamlivá reklama (1) Klamlivou reklamou je reklama tovaru, služieb, nehnuteľností, obchodného mena, ochrannej známky, označenia pôvodu výrobkov a iných práv a záväzkov, ktorá uvádza do omylu alebo môže uviesť do omylu osoby, ktorým je určená alebo ku ktorým sa dostane, a ktorá v dôsledku klamlivosti môže ovplyvniť ekonomické správanie týchto osôb alebo ktorá poškodzuje alebo môže poškodiť iného súťažiteľa alebo spotrebiteľa.

Čo myslíte občania, je na bidia.sk KLAMLIVÁ REKLAMA ?

Loading ... Loading ...


Čo na to vravia občania ?  Zopár komentárov si môžete prečítať aj TU >>

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

 1. Dave píše:

  Upzoronujem na vzniknutie dalsieho portalu http://www.prihodcent.sk kde zasli trosku dalej a 1 bid = 8 centov. Ak si dobre vsimnete, tak mena vyhercov sa pravidelne v nejakych intervaloch opakuju a niektore nicky maju velmi zvlastnu podobnost dvoch-troch cisiel za nickom..

 2. co za dementizmus píše:

  no tu sa musim pozasmiat na tej demencie kto to pisal..:D 1 ich bid = 1 cent kupite za 30 centov kde na webe je napisane ze za 30 centov mate 30 bidov? a aku hodnotu stracaju? ich menova jednotka na stranke je bid = cent nikde tam neni napisane ze kupujete v pomere 1:1..

  1. peter píše:

   čítaj a počítaj pozorne. 30 bidov od nich kúpiš za 9 EUR. To znamená, že za 1 bid zaplatíš 9/30=0,3 EUR (30 centov). Keď však chceš za tie bidi nakupovať, ich hodnota je už len 1 bid = 1 cent. Pochopil si ? 🙂

 3. Peter píše:

  Prvý článok o bidia.sk bol napísaný tu: http://peterdiveky.sk/moj-postreh-aukcny-portal-bidia-sk-dokonaly-trik-na-ludi/

  Na stránke panobcan.sk upozorňujeme na Klamlivú reklamu, z toho dôvodu bol vyššie uvedený článok o Klamlivej reklame bidia.sk zverejnený tu.