USA bombardovali ruské elitné jednotky Spetsnaz v Sýrii, ktoré odhalili „potkaní kanál“ na výcvikovú základňu teroristov v Tennessee.

Ruské Ministerstvo obrany (MO) 7. 12. 2015 oznámilo, že americké bojové lietadlá operujúce vo vojnovej zóne Levante vykonali bombový útok proti zariadeniu Sýrskej arabskej armády umiestnenej v sýrskej provincii Deir ez Zor, pričom sa pokúsili zabiť elitné ruské špeciálne jednotky Spetsnaz, ktoré tam pôsobia. Tieto jednotky odhalili tajný „potkaní kanál“ americkej CIA, ktorým prevádzajú teroristických vodcov Islamského štátu z tejto bojovej zóny do Doveru v Tennessee.

Podľa tejto správy štyri americké bojové lietadlá vystrelili včera večer na toto zariadenie Sýrskej armády deväť rakiet, ktorými zabili najmenej troch ľudí a zranili ďalších 13. Sýrska vláda tento akt označila ako „akt agresie“, a sýrske ministerstvo zahraničia poslalo o tom oficiálny protest Bezpečnostnej rade OSN.

Počet zabitých pri tomto svojvoľnom vojnovom čine Obamovho režimu proti ruským a sýrskym vojenským silám bojujúcim proti teroristom Islamského štátu by podľa správy bol výrazne väčší, ale Ruské letecké sily, monitorujúce vzdušný priestor tejto vojnovej zóny v čase útoku, dali vojakom predbežné varovania.

Pokiaľ ide o dôvod, prečo sa Obamov režim zameral na tieto elitné jednotky Spetsnaz, správa vysvetľuje, že Američania sa dozvedeli, že tieto ruské jednotky odhalili monštruózne spiknutie, pri ktorom CIA pašuje vrcholných vodcov Islamského štátu z vojnovej zóny Levante do tajného „cvičného zariadenia“ radikálov Islamského štátu v Doveri (Tennessee), ktoré sa volá Islamville a je umiestnené 51 km od americkej vojenskej základne Fort Campbell, kde sú títo teroristi trénovaní k používaniu ručných striel zem-vzduch. A práve minulý týždeň, 2. decembra, došlo k „výcvikovej nehode“, pri ktorej títo teroristi zabili práporčíka Alexa Caraballoleona a práporčíka Kevina M. Weissa, ktorých helikoptéra bola „omylom“ zostrelená.

Vedľa informácie o včerajšom priamom útoku Obamovho režimu na elitné ruské jednotky Spetsnaz v Sýrii správa uvádza, že odhalená tajná islamská vojenská základňa v srdci USA nie je jedinou aktívnou, ale v celých Spojených štátoch je zdokumentovaných ešte najmenej 22 ďalších podobných základní.

Ešte závažnejšie je podľa správy to, že hrozbou pre americký štát nie sú len tieto „známe“ islamské vojenské tréningové základne, ale aj viac ako 2 200 islamských mešít – z hľadiska vlastníctva je 75% z nich súčasťou „siete Moslimského bratstva“, pretože sú vlastnené organizáciou North American Islamic Trust (Naito) – čo je banka pre Moslimské bratstvo v USA – a ktorej president Obama podľa tajnej smernice vydanej tento rok lete pod názvom prezidentské direktívne štúdie 11 poskytuje plnú podporu.

Hlavným finančným podporovateľom organizácie Naito je Saudská Arábia, a títo islamskí extrémisti s podporou Obamovho režimu boli schopní vyvinúť sofistikovanú sieť prepojených organizácií po celej Amerike.

A aby táto globálna kríza boja proti islamskému teroru bola ešte bizarnejšia, ruské vojenské sily teraz oznámili, že teroristi podporovaní USA teraz bojujú v severnej Sýrii proti teroristom podporovaným Tureckom; to spôsobilo, že hovorca Ministerstva obrany generál Igor Konašenkov vyhlásil, že pri pohľade na akcie Obamovho režimu má pocit, že ide o „absurdné divadlo“.

Obama a jeho spojenci ponorili svet nielen do „absurdného divadla“, ale ako správa varuje, aj do totálnej vojny – najmä po tom, čo cez tento víkend teroristické jednotky podporované Tureckom obsadili pohraničné dediny v Sýrii a vtrhli s 900 vojakmi do Iraku, čo odsúdila aj Arabská liga, a iracký prezident Maliki varoval, že týmto by mohla začať tretia svetová vojna.

Správa stroho konštatuje, že aj keď nemecký vicekancelár Sigmar Gabriel varoval dnes Saudskú Arábiu, že globálny islamský teror speje ku svojmu koncu („Musíme dať Saudom jasne najavo, že doba prehliadaniu ich aktivít skončila.“), Prezident Obama naďalej pokračuje vo svojej pretvárke, s ktorou ochraňuje Saudov a ich teroristických stúpencov z Islamského štátu.

V závere správa hovorí, že prezident Putin, ktorý sa na rozdiel od prezidenta Obamu nikomu neklania, je si vedomý globálnej hrozby islamského terorizmu, a ako reakciu na včerajší pokus amerických lietadiel zabiť ruské jednotky Spetsnaz v Sýrii prikázal Ministerstvu obrany, aby vyhovelo žiadosti Iraku o intervencii ruských vojenských síl pre vyhnanie tureckých votrelcov, a ďalej vydal rozkaz, aby sa viac ako 50 vojnových lodí Kaspickej flotily pripravilo „čúrať smrť a deštrukciu“ na Turecko, ak im k tomu bude vydaný rozkaz.

zdroj: orgo-net.blogspot.sk