Americká lietadlová loď v hrôze utiekla pred ruskými ponorkami do bezpečia britských vôd.

Ruské Povrchové lodné sily (NSF) Ministerstva obrany (MO) oznámili, že tri ponorky na jadrový pohon triedy Akula, patriace k 23. podmorskej divízii Severnej flotily (NF) zvíťazili vo „vojnových hrách“ nad americkou lietadlovou loďou USS Theodore Roosevelt a prinútili ju „v hrôze utiecť“ do pobrežných vôd u Hampshire vo Veľkej Británii.[clear]

[frame align=“left“]

[/frame] Je zaujímavé poznamenať, že v priebehu niekoľkých hodín po tom, čo NSF oznámili tento kritický incident, potvrdili britské tlačovéj zdroje, že tento vyše 300 m dlhý kolos US Navy o váhe 100 000 ton skutočne vošiel do dokov vo Stokes Bay v Gosport, a ohromil tisíce divákov, ktorí zaplavili cesty a zišli sa okolo brehov rieky Solent, aby ho videli, a ktorí boli svedkami aj návštevy posádky v prístave, aj keď nebola vopred plánovaná.

Podľa správy NSF americká lietadlová loď Theodore Roosevelt a jej eskortné vojnové lode boli zistené na ceste smerom k operačnej zóne Severnej flotily, ktorú prezident Putin uviedol minulý týždeň do stavu plnej bojovej pohotovosti ako reakciu na hrozbu „vojnového stavu„, odhalenú zo strany Spojeného kráľovstva … ako správa MO dodáva, táto hrozba bola reakciou na ruský bojový plán „Marcový šok“ odhalený 4. februára.

Keďže sily NATO doslova lemujú celú západnú hranicu svojimi vojskami, Vrátane bezprecedentnej „Dragounskej jazdy“ ozbrojeného konvoja americkej armády, ktorý v súčasnej dobe ide kľukatou cestou cez šesť Európskych štátov, a v Nórsku pri severnej hranici prebiehajú vojnové ťahy „Joint Viking„, správa uvádza, že prezident Putin osobne vydal rozkaz „zamerať a vyradiť z činnosti“ USS Theodore Roosevelt.

Rusko v minulom týždni varovalo svojich občanov, aby sa pripravili na jadrovú vojnu, a začalo vybavovať bombové úkryty v Moskve, ako reakciu na plánovaný jadrový útok prvého úderu plánovaný zo strany USA . Takmer všetky vojenské sily Ruskej federácie sú v plnej bojovej pohotovosti vo všetkých 9 časových pásmach, a ako správa ďalej uvádza, priblíženie USS Theodore Roosvelt k Baltickému moru vytvorilo „legitímny“ cieľ.

Správa hovorí, že americká lietadlová loď bola „paralyzovaná“ útokom ruských ponoriek Severnej flotily, ktoré s úspechom použili zbraň s „technológiu Magrav„, ktorá už bola použitá aj predtým pre ochromenie amerických vojnových lodí.

Správa uvádza tiež, že pred niekoľkými týždňami bola americká loď Theodore Roosevelt „potopená“ pri vojnových hrách pri pobreží Floridy francúzskou ponorkou tiež používajú „technológiu Magrav“, keď Američania testovali svoje protiopatrenia proti tejto novej revolučnej zbrani, predtým, než hodlali vyslať svoje lode ku konfrontácii so silami ruskej Severnej flotily.

Ako hovorí správa, nutnosť, aby US Navy vyvinula protiopatrenia proti „technológii Magrav“, vyšla jasne najavo minulý rok, po tom, čo ruské letecké sily úplne vyradili z prevádzky obávaný torpédoborec USS Donald Cook vybavený zariadením AEGIS v Čiernom mori. Útok proti tejto lodi bol tak demoralizujúci, že keď sa dotiahla do rumunského prístavu k oprave, všetkých jej 27 veliteľov podalo rezignáciu a / alebo žiadosť o odchod do výslužby.

Je potrebné vedieť, že „technológiu Magrav“ vytvoril jadrový vedec iránskeho pôvodu Mehran Kesha, avšak jeho vynálezy boli v r. 2012 v USA zakázané exekutívnymi príkazom podpísaným prezidentom Obamom 23. apríla 2012.

Pripomíname, že prezident Obama podpísal svoj exekutívny príkaz proti „technológii Magrav“ preto, že Iránci ju využili v decembri 2011 pre zachytenie a zajatie jedno z najtajnejších a najsofistikovanejších amerických dronov, a potom Irán odovzdal túto novú zbraň aj Sýrii.

Okamžite po tom, čo prezident Obama zakázal „technológiu Magrav“, Mehran Kesha odpovedal americkému vodcovia otvoreným listom, Kde hovorí:

„Vaša excelencia presidente Obama,
ponúkame vám cestu ku skutočnému svetovému mieru skrz vývoj tejto novej technológie pre celú ľudskú rasu.
Pozývam vás aj vašu vládu na priamu prezentáciu našej technológie na neutrálnej pôde, kde bude prítomný aj prezident Iránu, a kde nikto nikoho nezradí, tak, aby sme všetci mohli pochopiť zásadnú zmenu, ktorá je týmto prinášaná ľudstvu. Potom si pohovorte o skutočnom svetovom mieri.

Ako som povedal vo svojom nedeľňajšom interview v Los Angeles, premeňme americké vojenské továrne na zdroje pre americký výskum vesmíru, tak, aby sa vojnové nástroje stali silami univerzálneho mieru.¨

Ak použijeme našu technológiu Magrav, americké lietadlové lode sa zmenia v obyčajné plávajúce vane, a z ich dráhou plných letúnov F16 a F18 sa stanú samotné múzea železných vtákov, pretože tieto stroje nebudú schopné lietať, akonáhle sa ich dotkne vesmírna technológia Magrav. Tieto stroje a vojnové lode budú musieť byť prerobené od A až do Z, aby mohli opäť fungovať.

Prezident Obama, pozývame vás, aby ste pochopil túto zmenu, a dovoľte nám ukázať vám technológiu, ktorá to umožňuje. Potom vás pozveme k stolu svetového mieru.

Prosím, podpíšte dekrét o skutočnom mieri, a nie príkaz umlčující vedu a technológiu. Váš ľud plne pochopí, čo sme vyvinuli, pretože sa snaží uchrániť hrdosť vášho štátu.

Nie je to otázka hrdosti nejakej skupiny alebo krajiny, ale hrdosti nás všetkých na pokrok ľudskej rasy k vyšším úrovniam pochopeniu univerzálneho zákona stvorenia, v ktorom má každý z nás svoje miesto.

Váš veľvyslanec a konzul v Belgicku majú ku mne priamy prístup vďaka našim predchádzajúcim rozhovorom a korešpondencii, a odovzdajú mi akúkoľvek komunikáciu.

Nejláskavejší pozdrav od mierumilovného muža, ktorý vyvinul túto mocnú technológiu pre dobro ľudstva. “

Je smutné, ako uzatvára správa NSDF, že Obamu už jeho zákaz „technológia Magrav“ v r. 2012 stál už ponižujúcu porážku dvoch jeho najsilnejších vojnových lodí, a to totálne ochromenie torpédoborca Donald Cook v minulom roku, „potopenie“ lietadlovej lode Theodore Roosevelt pri vojnových hrách pred niekoľkými týždňami, a dnes bola tá istá lietadlová loď v ochromení priplavená až k pobrežiu Spojeného kráľovstva. Mohol by si už uvedomiť pravdivosť varovania Mehran Kesha, že „americké lietadlové lode sa stanú obyčajnými plávajúcimi vaňami“.

Aj keď to nie je v správe uvedené … nie je potrebné sa pozerať nikam inam, aby sme došli k plnému pochopeniu toho, prečo sa Obama zúrivo pokúša rokovať s Iránom, a súčasne sa snažia zdržať svoje vojenské sily od zapálenia 3. svetovej vojny, aby najprv zničil štáty, ktoré začali proti nim používať „technológiu Magrav“ … ako Rusko a Irán … a samozrejme aj francúzske ponorkové komunikačné centrum, ktoré je už zacielené americkými Dronmi.

zdroj: orgo-net.blogspot.sk