Alexandr Barabanov povedal v Českej televízii pravdu o genocíde. Zúfalý redaktor nestačil zízať.

thumbnail

PRAHA | Ukrajinský podnikateľ ruského pôvodu Alexander Barabanov, ktorý dlhodobo žije v Českej republike, bol nedávno pozvaný do "bašty protiruskej propagandy", do Českej televízie. S redaktorom si však bez problémov poradil. Proste povedal pravdu, ako to s Ukrajinou a Ruskom je. A zúfalý moderátor nestačil zízať. Síce sa snažil odporovať, ale márne, uviedol EUserver.cz, ktorý taktiež video zverejnil. Takéto kvapky potrebuje propagandistická a klamárska Česká televízia častejšie. Ako dlho budú ešte trvať na oficiálnych klamstvách Európskej únie, NATO, USA a našej vlády? Blízko za našimi hranicami sa páchajú vojnové zločiny na civilistoch, ktoré naša vláda oficiálne podporuje a neodsudzuje.

Dozviete sa, o plánoch kyjevského zločineckého režimu, ktorý pácha v Novorusku genocídu, stavia tam koncentračné tábory, ktoré sú určené pre ruských etnikum, ktoré má byť vyhnaných z domovov a ich majetky majú byť zhabané ukrajinskými zločincami. Takto chce ukrajinský zločinecký režim vyriešiť etnickú situáciu na východe - etnickou genocídou.

zdroj: nekorektni-tv.cz

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

 1. peter píše:

  jeden fašista kritizuje druhých...

  1. milan píše:

   ..peter, ty si nepochopil..?? tu nejde o to komu chceš dať nálepku fašista, lebo šikovným slovným použitím definície "fašizmu" môžeš naozaj označiť "všetky štáty sveta", že majú fašistický režim..!!
   Ale kde prichádza aj k použitiu armády, vytváranie trestných výprav proti vlastnému obyvateľstvu a jednostrannej propagandy s heslami "Sláva U krajine, Slava Bandera" so zameraním na marenie životov vlastného obyvateľstva, ktorí majú iní názor, alebo používajú iný jazyk, tam fašizmus existuje a funguje... to nevidí len fašistický cynik..
   …youtube.com/watch?v=k72qjm63hr8
   ..ty provokatér choď si vypisovať Za-orálkovi a Lajčákovi, s nimi si porozumieš...

   1. Alex píše:

    Ahoj, nepleteš si trochu ukrajinská hesla?? Sláva Ukrajině. Hrdinům sláva. Žádný Bandera!!! Hlavně mnoho lidí pořádně ani historii nezná neví vůbec kdo byl Bandera a za co bojoval. Hlavně neví proč se k Německu ze začátku přidal a taky proč rychle od nich odešel a nakonec byl vězněn v koncentračním táboru. Mnoho lidí o něm tvrdí, že to byl masový vrah, ale netuší, že to nebylo možné, protože téměř celou válku byl v lágru. Nechci se zastávat zrovna Bandery, myslím, alespoň z mého pohledu, že nezvolil zrovna dobrou formu boje za nezávislost Ukrajiny. Další věc. Dal jsi sem video, které je dost prostříhané, každopádně je vidět, že jej zveřejnil někdo, kdo jednoznačně fandí proruským...není to objektivní. Všem doporučuji Ukrajinu navštívit a podívat se kdo tam bojoval...

 2. peter píše:

  Genocída prebieha aj na Slovensku bohužiaľ ! Ľudia skáču zo zúfalstva z okien, pod vlaky, zomierajú na uliciach ako bezdomovci. Podstatné je, že naša vláda podporuje fašistický režim !

 3. marcel píše:

  aha tak všeci čo žiju na západe ukrajiny sú fašisti a banderovci ? to že na Majdane strielala policia do ludi to asi nevidel a že berkut bol priamo na potlačanie demonštrácii určený ? Hlúposti o tom že v roku 1923 Lenin niečo pripojil umelo k Ukrajine, zabúda pan asi na brutálne poruštovanie ukrajinsky hovoriaceho obyvatelstava ktoré prebiehalo v 19 aj v 20 storočí, na to že na týchto stepiach ako on hovorí vyvraždil Stalin niekoľko milionov ukrajincov a nestahoval na ich miesto ruských obyvatelov. to nebola genocida ? Zabúda na to že Ruské carstvo tvrdo potlačilo ukrajinskú inteligenciu, zatvorilo po 1853 všetky ukrajinské školy a zakázalo používať ukrajinský jazyk ? Zaujímavé že separatiti vypli ukrajinské televízie ako prvé. Je ako papagák čo opakuj propagandu z ruska , zaujímavé že hovorí stále to isté a len opakuje ako kolovratek to čo napísali ruské noviny a povedal Putin z Lavrovem. Morálne a aké to hodnoty z Ruska ? Porovnajme majdan 500 tisíc učastníkov z nich tak 50 tisíc na konci sa zučastnilo pouličných bojov, s nich kolký mali palné zbrane 100-200 ? aj to malorážky či niečo podobné. Separatisti na východe kolko ich tam je 5-20 tisíc ale zbraň má každý ľahké strelné, utočné pušky, granáty, protitankové - protilietadlové strely, lahké - tažké gulomety, obrnená technika neviem ako toto niekto chce porovnávať.

  1. xyz píše:

   Mily Marcel si tak popleteny, ze Tymoshenkova by si ta rada najala ako osobneho zapletaca vrkocu. Ty asi rovnako ako veris tomu, ze obete, ktore boli na majdane maju na rukach berkut, ktory ich triafal od chrbta ked im bol celom a hlavne poza betonove zatarasy. Cize rovnako oficialnej (konspiracnej) sprave o smrti JFK, ci pade dvojiciek. Takto akurat na seba ukazujes, aha ja som ten vypatlany co veri mainstream mediam. Majdan tam mas aj teraz, preco to nevysielaju 24/7? Ako predtym? Kde si si mohol overit tie desattisicky demonstrantov podla medii a videl si skupinu 10-50 ludi. Samozrejme si jeden z tych co ide podporvat dokazy NATO o 3 ruskych tankoch, podobne ako Powellovu flasticku a satelitne zabery ZHN v Iraku, ktore kazdu chvilu pouziju, pricom aby to niekam uz len doletelo by to potrebovalo 10 pit stopov. Samozrejme ty poukazujes ze kazdy na zapade je banderovca, resp. chces spochybnovat. Nuz. Tak potom netvrd ze odkial beru separatisti od fasizmu zbrane. To chces tvrdit, ze zbrane maju len na vychode a inde sklady ziadne nie su a Jacenyuk s Waltzmanom maju poslusnost armady? Chces povedat, ze dokonca aj cele jednotky nepresli na stranu domobrany? Chces povedat ze majdanisti sprejovali znaky mieru hej? Nenosia znaky vychadzajuce z cias nacizmu. Vykrikujete ze teroristi na vychode. Sa pozri na praktiky nacistov ako sa vyjadrovali o nepriatelskych vojakoch. Nie nahodou ako o teroristoch? Btw.. na Ukrajine mas este vacsi extrem - tam sa stava z civilistu terorista. Pocas vojnoveho konfliktu vyhlasia statny smutok za 49 vojakov bohvie odkial, ale 116+ mrtvych sadisticky zabitych prejde bez vzrusenia, lebo? Lebo tot moskali. Kto je fasista? Ked sa viedla propaganda proti Kaddafimu, tak sa vykrikovalo ze vraj pouziva kazatovu miniciu, ktora je zakazana medzinarodnymi konvenciami. Hla v UA to pouzivat mozu rovno na civilne ciele a obyvatelov, alebo biely fosfor. Nad tym sa nepozastavuju, hlavne ze OSN sa ide zblaznit v Iraku. A z coho? Paradoxne z toho, ze bojovnici za slobodu a demokraciu a islamsky stat v Syrii presli cez hranice do Iraku a uz su teroristami, rovnako ako ked sa vratia spat do svojich krajin - tj Europy. Cize ti dam dobru radu, nabuduce ked nieco napises, tak mysli nato, ze si sam pripnes vysacku spomaleneho, fasistickeho, naivneho jedinca.

  2. milan píše:

   marcel, ty idiot, nikto nehovorí, že všetci okolo Kieva sú fašisti a bandrovci, ale špička čo sa organizovaným štátnym prevratom USA, dostala k moci a zaviedla fašistickú propagandu a násilie.. davovou metódou sú ľudia zmätení a pridávajú sa k "vidine" lepšieho zajtrajška..idiot, tam sa vraždia nevinní obyvatelia..!!!
   ...fakty a fakty...
   len krátko z ...youtube.com/watch?v=k72qjm63hr8
   Dopisovatel týdenníku Sunday Times Mark Franchetti v ukrajinské televizi šokoval diváky, tím co viděl na jihovýchodě Ukrajiny.
   Kdo je Mark Franchetti..
   Jeden z nejznámějších válečných korespondentů na světě Mark Franchetti. Dopisovatel týdeníku Sunday Times. Člověk se zkušeností z Afghanistánu a Iráku. Člověk, který strávil mnoho měsíců v Čečensku, kde například zaznamenal rozhovor s Šamilem Basajevem. V Moskvě, se nebál jít dovnitř divadla obsazeného čečenskými bojovníky a komunikoval s vůdcem teroristů Movsarem Barayevem.
   Mark Franchetti je člověk, který opravdu umí rozlišit profesionální vojáky od osob, bez vojenské zkušenosti.
   Pozvání do live pořadu:
   Tak tento člověk, byl přes Skype pozván do studia populárního ukrajinského pořadu Šuster live, který sledují miliony Ukrajinců. Poté co řekl pravdu o situaci na východě Ukrajiny, kde strávil tři týdny v největším povstaleckém batalionu \\\"Vostok\\\", byl hosty z ukrajinské vlády a ozbrojených sil obviněn z podjatosti a napaden ve smyslu, že by se měl stydět, že říká lži a že se stal obětí speciálně připravené akce Putinovo agentů.
   Tato akce dle zástupce ministerstva vnitra ve studiu, měla za úkol ho prý oklamat a pobláznit. Když bylo jasné, že Michael Franchetti není žádný nováček, ale zkušený válečný dopisovatel, musel novinář bojovat proti lžím celého studia, které se z něj snaží udělat lháře a pomatence, jen za to, že říká pravdu o tom, co viděl na vlastní oči.
   Diváci ve studiu šokovaní:
   Mnozí poprvé slyšeli názor odlišný od oficiálního stanoviska orgánů v Kyjevě(a nejen v Kyjevě). Vojenský novinář prostě jen vyprávěl o událostech, při kterých byl očitým svědkem.
   Moderátor představil Marka, jako svého přítele, s nímž působil v Iráku a řekl, že mu můžou důvěřovat. Že Mark strávil tři týdny v jiho-východní části Ukrajiny, v povstaleckém batalionu \\\"Vostok\\\". Nakonec i s částí Batalionu skončil v Rusku, kam byl nucen po náletech ukrajinské armády uprchnout. \\\"Vostok\\\" utrpěl těžké ztráty, a novinář, a jeho fotograf málem zemřel. Zde je volný překlad části rozhovoru.
   Volný překlad z diskuse
   Moderátor:
   \\\"Marku, Vy jste viděli na vlastní oči, jak povstalci umírali . Jaký druh lidí byl v tomto Batalionu, jaká je jejich ideologie, motivace?\\\"
   Mark Franchetti (Sunday Times):
   \\\"Víte, já nejsem žádný odborník, mohu jen říci, co já sám jsem viděl na vlastní oči. Není pochyb o tom, že povstalci, se kterýma jsem mluvil, jsou většinou Ukrajinci, buď přímo z Donbasu a nebo z blízkosti Donbasu.
   Je tam i malé procento ruských dobrovolníků. A mluvil jsem s nimi taky. V podstatě se jedná o lidi, kteří nemají žádnou vojenskou zkušenost. V podstatě jsou to normální běžní občané, kteří se zbraní v ruce šli chránit svoje domovy. Oni jsou si naprosto jistí, že chrání své domovy, před fašismem z Kyjeva.\\\"
   \\\"Všichni říkají, že po událostech v Oděse (upálení nejméně 50-ti Oděsanů v domě Profsajuzov, které mají na svědomí ukrajinští vládcové), poté, co ukrajinská armáda bombardovala Slovyansk, získali pocit, že nemohou najít společnou řeč s vládou v Kyjevě.
   Chci zdůraznit, že nejsem tady od toho, abych obhajoval svou pozici, a tak dále, chci jen říct, co jsem viděl. Vy můžete říkat, že jsou to teroristé, můžete říkat, že jsou to lidé, kteří dostávají tok zbraní a peněz z Ruska!...Ale já říkám ....Tak to není!!!! To není pravda!!!!
   Tito lidé jsou v podstatě normální lidé, bez jakékoliv válečné zkušenosti, mají několik zbraní a mohu říci, že jsou si naprosto jisti, že v určitém okamžiku přijde na pomoc Rusko a čekají na tuto pomoc. Jako člověk, který pracuje v Moskvě, je naprosto jasné, že Moskva jim nepomáhá a nepomůže. Mám na mysli tok peněz, tok zbraní, vojáků a tak dále, \\\"- řekl Mark Franchetti.
   Pravda způsobila ve studiu chaos
   Na mnoha tvářích v programu Studio \\\"Shuster\\\" se najednou objevilo zděšení a zmatek, že někdo říká před miliony lidí pravdu.
   I u nás, do našich vypláchnutých hlaviček pumpují politici a média, že na východní Ukrajině za peníze bojují žoldáci a ruští sabotéři. Lidé ve studiu jsou vykolejení, čekají na nějakou zprávu podobnou těm lžím, které do nás každý den hustí mainstreamová média a politici. Ale nic takového nepřichází. Všichni se po sobě koukají a přemýšlejí, jak se to stalo, že někdo, říká v ukrajinské televizi pravdu. Tedy že KYJEV BOJUJE PROTI SVÝM VLASTNÍM LIDEM!!
   Několik minut, zatímco mluvil Franchetti bylo ve studiu úplné ticho, a jen tehdy, když už bylo jasné, že novinář neřekl, co se tam chce od něj slyšet, byl Mark Franchetti přerušen.
   Anton Geraščenko (ukrajinské ministerstvo vnitra):
   \\\"Právě teď jsem pozorně poslouchal přítele ze Sunday Times, a jsem si jistý, že říká to, co asi opravdu viděl. Ale myslím, že se stal obětí perfektně realizované speciální operace ruských bezpečnostních služeb s cílem vytvořit tento dojem, mezi západními novináři, jako je on, a vysílat je poté do Evropy.\\\"
   Franchetti odpověděl:
   \\\"Já osobně to mám na háku, můžete má slova zvážit, jak budete chtít. Mohu jen říci, co jsem viděl. O lidech z batalionu \\\"Vostok\\\", který je považován za nejlepší v Donbasu, mohu potvrdit, že tito lidé jsou špatně ozbrojeni, že mezi nimi neexistuje ruská armáda, a hlavně, jak se hodně mluvilo o Čečencích Kadyrovcích a tak dále. Hledal jsem je, protože jsem v Čečensku, na rozdíl od Vás, byl nejméně 30 krát. Ale nenašel.
   Můžete se smát, vše, co chcete, ale já na rozdíl od Vás, byl tam \\\"- řekl Mark Franchetti.
   Agent beze jména(ve studiu v masce):
   Začal na Marka řvát: \\\"Měli byste se stydět za to, že lžete celé naší Ukrajině!!!\\\"
   Mark Franchetti zmatený mu odpověděl:
   \\\"Proč bych se měl stydět? Říkám, co jsem viděl. Chceš, abych lhal?\\\"
   Videozáznam z pořadu Šuster live
   ...youtube.com/watch?v=k72qjm63hr8
   Nakonec Mark z Doněcka utekl i s částí batalionu do Ruska. Ztratil v bojích pas. Tak měl obavu, že bude mít na hranicích problém. Čekal, že ozbrojence budou v Rusku vítat jako hrdiny. Místo toho, byli okamžitě odzbrojeni. Zranění byli převezeni do nemocnice. Ostatní, včetně jeho, byli převezeni do hangáru, kde strávili bezesnou noc, když byli vyslýcháni ruskými orgány činnými v trestním řízení.\\\"
   Je známo, že Mark Franchetti nikdy nebyl soucitný s Ruskem. Britský novinář napsal řadu kritických článků a režíroval několik filmů kritických k Rusku.
   To je jen kousek z celého rozhovoru. Zde je videozáznam - bylo by výborné, kdyby ho někdo otitulkoval. Můžete si tento text vzít i do svých blogů a šířt jej dál. Protože tohle je pravda, ačkoliv se nám snaží narvat do hlav něco jiného.

  3. palo píše:

   prečo píšeš hlúposti, bol si na majdane- vyšetril niekto tie vraždy, prečo americká CIA riadi vraždenie na východe ukrajiny. hoď tam kde vraždia vojaci civilov a pochopíš prečo sa musia brániť tak ako sa bránia

   1. Alex píše:

    Palo, já byl na Majdanu. Byl jsem i na východě Ukrajiny a teda CIA jsem neviděl (asi jsou hodně maskovaní 🙂 ). Nechci říct, že by se nestalo, že by UA armáda netrefila civilní cíl, to zase ne, ale když vidím jak separatisté ty civilní cíle odstřelují stále. Že své ozbrojence úmyslně umisťují do domů kde žijí lidé...tohle není normální!! Nezastávám se ani jedné strany, myslím, že už toho bylo DOST!!