Elitári z Bilderberg Group ovládajú svet. Len 130 mocných rozhoduje, ako bude žiť šesť miliárd ľudí.
Šokujúce plány asi 130 najbohatších a najvplyvnejších ľudí sveta, ktorí sú združení do tajnej elitárskej organizácie Bilderberg Group, na vyhladenie 98% ľudstva odkryl vo svojom dokumente pre nezávislé médiá americký filmár Alex Jones. Do plánu sú podľa neho namočení okrem iných aj magnát David Rockefeller, bankárska rodina Rothschildovcov a napríklad holandská kráľovná Beatrix. Posledného stretnutia Bilderberskej skupiny sa tento rok v júni zúčastnil šéf diplomacie ČR Karel Schwarzenberg.

Elitárska organizácia, ktorá sa schádza pravidelne raz ročne pri utajenom stretnutí, má podľa Jonesa za cieľ zlikvidovať celé ľudstvo. Populácia by nemala presiahnuť 500 miliónov potrebných otrokov. Zvyšné obyvateľstvo pre nich vraj predstavuje hrozbu, pretože by mohlo volať po zmene. Tou by mohol byť socializmus. Bilderberg Group už celé polstoročie od založenia v roku 1954 ovláda prostredníctvom svojich politických bábok a ekonomických machinácií planétu. Očakávaným výsledkom pre nich vraj je vytvorenie planetárneho systému moci. Akýsi policajný štát, kde budú všetky slobody priamo podriadené nadnárodnej vláde úzkej elity.

Kontrolu im má priniesť OSN aj EÚ

Plán boháčov na zotročenie ľudstva má podporovať OSN aj EÚ. Elita po 2. svetovej vojne vytvorila OSN podľa Jonesa preto, aby slúžila ako regulátor odbojného tretieho sveta. Americký filmár, ktorý sa teší obrovskej obľube medzi antiglobalistami ďalej uviedol, že stavebnými piliermi budúcej väzenskej planéty majú byť EÚ, Severoamerická únia (Kanada, USA, Mexiko) a Ázijská únia. Plán na zjednotenie Európy sa skúšal mnohokrát, ale bol vždy veľmi nepopulárny. Tam, kde stroskotali Napoleon a Hitler so svojimi zbraňami, uspejú globalisti v utajení, uviedol Jones. Cieľom globalistov je podľa neho teraz vytvoriť európsky superštát, kde národné vlády budú postupne odovzdávať väčšinu dôležitých právomocí Bruselu. EÚ by sa mala v druhej fáze spojiť so Severoamerickou úniou a Ázijskú úniou. Národné štáty tak prestanú existovať, všetky ľudské istoty aj rodiny budú pod kontrolou. Každá krajina, ktorá sa stane obeťou tohto plánu, príde o ústavu. Nebude už existovať cesta späť, doplnil.

Kľúčovou figúrkou by mohol byť Bush

Americký vodca George W. Bush je zrejme kľúčovou figúrou pre svetovládný plán Bilderberg. Už jeho otec, prezident George Bush senior, hovoril o nevyhnutnosti zavedenia Nového svetového poriadku (The New World Order). Tým, že Bush junior podpísal podľa mnohých názorov po zinscenovaných útokoch z 11. septembra 2001 celý rad zákonov potláčajúcich slobody a zavádzajúcich policajný štát, dal veciam voľný priechod. Najmä keď pre politiky západného sveta je nutné zúčastniť sa stretnutia Bilderberg, ak chcú získať peniaze na volebnú kampaň a byť zvolení. Obyvatelia krajín na Západe si myslia, že volia svojich zástupcov. V skutočnosti ale volia tých, ktorých pre nich dopredu vybral Bilderberg, uviedol Jones.

Stretnutia Bilderberg sa pred svojím zvolením zúčastnil Tony Blair, o priazeň sa vraj snažila Hillary Clintonová, v roku 2005 prišiel vtedajší šéf Svetovej banky Paul Wolfowitz. Zúčastnil sa ale už v čase, keď bol zástupcom ministra obrany USA, čo je porušenie zákona. Táto smernica zakazuje členom federálnej vlády USA alebo zástupcom jednotlivých štátov Únie stretávať sa s členmi cudzích vlád bez splnomocnenia prezidenta alebo Kongresu USA. Prítomnosť šéfa českej diplomacie na tajnej schôdzke Bilderberg vo Virgínii tak môže priniesť najrôznejšie nemilé prekvapenia.

Informácie vynášajú kuchári aj úradníci

Pretože nižším administratívnym zamestnancom Bilderberg nie je jedno, čo ich vodcovia plánujú, vždy sa im podarí aj cez rad vyhrážok vyniesť časť informácií z rokovaní. Naopak bezpečnostné zložky štátov, v ktorých sa daný rok stretnutie koná, idú tvrdo proti nezávislým reportérom. Vytiahli ma z lietadla v Miláne, potom aj v Mníchove. Na oboch miestach ma vypočúvali štyri hodiny. Zavolal som kamarátovi, novinárovi z Ríma. Len vďaka nemu a ďalším ma nechali ísť, spomínal na hon za informáciami zo stretnutia tajného spolku kanadský investigatívny novinár Daniel Estulin. Ten sleduje rokovania Bilderberg už takmer 20 rokov. Povedali mi, že ma budú sledovať 24 hodín. V malom hoteli, kde som býval, bolo z 20 izieb šesť obsadených CIA a tri nemeckou tajnou službou. Tak vážne to títo ľudia berú. Boja sa toho, čo by sme mohli odhaliť a odhaľujeme o Bilderberg, dodal Estulin, ktorého kniha Club Bilderberg bola preložená do 20 jazykov a je svetovým bestsellerom.

Informácie, že elity pripravujú elimináciu značnej časti svetovej populácie, podporil Alex Jones faktom, že ešte apartheidná JAR vyvinula rasovo selektívne biologické zbrane namierené proti černochom a Aziatom, ktoré v priebehu 80. rokov predala Izraelu. V kópii konceptu Konvencie OSN o biodiverzite sa veľmi jasne hovorí, že musíme zredukovať ľudskú populáciu zo súčasnej úrovne šiestich miliárd ľudí na jednu miliardu. Kedysi sa ma niekto pýtal, prečo by (bohatí) chceli redukovať populáciu, keď by to pre nich znamenalo menej peňazí. Väčšina ľudí odpoveď nepozná. Jim (elite) nejde o peniaze, ale o moc. Je to ich afrodiziakum, povedal Dr Michael Coffman, známy americký ekológ špecializujúci sa na výskum ekosystémov. Práve on zohral svojho času kľúčovú úlohu pri zablokovaní Konvencie o biodiverzite v Senáte USA.

Cheney: Rasová bomba politicky užitočná

V septembri 2000 vydal Projekt pre nové americké storočie (thinktank PNAC), ktorého signatári v ČR sú Havel a Vondra dokument, v ktorom viceprezident USA Dick Cheney opísal rasovo zamerateľné zbrane ako politicky užitočné nástroje. Prominentný biológ z texaskej univerzity Dr. Eric Pianka pri príležitosti preberaní ceny od texaskej akadémie vied povedal, že celosvetová epidémia AIDS nie je vôbec dobrá, pretože je príliš pomalá. A dal sa do ospevovania prednosťí Ebola, pretože tá by zabila 90% svetovej populácie veľmi rýchlo, opísal zaslepenie elity možnosťami vyvraždenia ľudstva – svoje nebezpečné opozície – Alex Jones. Ale najdesivejší bol fakt, že v hľadisku plnom viac ako tisícky prominentných vedcov, ako uviedli miestne noviny, 95% prítomných začali dlhé ovácie Piankovi v stoji zakaždým, keď sa zmienil o prednostiach masovo zabíjajúcich mikróbov a zabíjanie ľudí, dodal americký filmár.

Tucker: Donedávna sa o nich mlčalo

Hoci závery o pláne na vyhladenie naprostej väčšiny ľudstva, ako zhodnotili snahu Bilderberg mnohé americké osobnosti a odborníci z mnohých odborov, sú pre hamburgerovú spoločnosť často neprijateľné. Veterán nezávislej novinárčiny a dlhoročný bývalý redaktor amerických metropolitných novín Jim Tucker upozornil, že do polovice 90. rokov oficiálne médiá popierali dokonca aj existenciu Bilderberg Group. Nepočetné zmienky o ňom sa nikdy nerozrástly na viac ako na pár slov, nanajvýš riadkov v článku s inou témou. Až s rastom sily nezávislých médií sa dozvedáme viac, povedal Tucker. Ten aktivity Bilderberg sleduje už cez 30 rokov. Plánujú tam strašné veci. O zlých veciach sa vždy hovorí za zatvorenými dverami. O dobrých veciach môžete hovoriť a plánovať je verejne, komentoval fakt, že sa členovia Bilderberg Group vždy obklopia nepreniknuteľnou clonou ochranky, kryjú ich agenti CIA, MI6 a Mossadu aj vládna polícia.

Bilderberg Group bola založená v roku 1954 a volá sa podľa miesta prvého stretnutia priemyselnickej a bankovej elity. Tým bol holandský hotel Bilderberg v meste Oosterbeek. Od tej doby sa schádzajú raz ročne, aby na veľkom stretnutí podľa slov svojich odporcov diskutovali o tom, ako zrýchliť globalizáciu, či sa majú zvýšiť alebo naopak znížiť ceny ropy a pod.

Podľa Alexa Jonesa je teraz najviac aktuálna otázka útoku na Irán a zvrhnutie venezuelského prezidenta Huga Cháveza. Dlhodobým cieľom je podľa neho aj ďalších osobností vytvorenie celoplanetárnej vlády elity, ktorá chce prostredníctvom EÚ, Severoamerickej únie a Ázijskej únie rozvrátiť národnostné štáty, ich obyvateľstvo podriadiť nadnárodným zákonom a ústavám, potom vyhladiť väčšinu ľudstva pomocou biologických zbraní a stať sa novými bohmi.