Viete si predstaviť, že by ste museli ísť zabíjať ľudí do vojny? Hrozí to aj Slovensku! Nebezpečenstvo vypuknutia celosvetovej vojny stále pretrváva.

„Nestrašte ľudí!“ Aj takto reagujú niektorí občania, ktorí sa o politiku nazaujímajú.  Kto nemá prehľad čo sa vlastne na politickej scéne deje, reaguje tak prirodzene na základe informácii z médii, kde sa o skutočných príčinách nesmie hovoriť. Dôkazov je viac ako dosť. Ako sa vyjadril aj známy slovenský spisovateľ a bývalý diplomat Jozef Banáš: na Slovensku je totálna mediálna cenzúra v mienkotvorných médiách.

Ako sa vyhnúť rozkazu ísť zabíjať ľudí, ak by bola vyhlásená vojna a úrady by začali vydávať povolávacie rozkazy ?

Iba v januári môžete poslať na Okresný úrad vyhlásenie o Odoprení výkonu mimoriadnej služby!

POZOR: TLAČIVO JE UŽ OD ROKU 2016 POTREBNÉ OVERIŤ NA MATRIKE ALEBO U NOTÁRA!

Takéto polienko pod nohy hodili občanom ich zvolení zástupcovia!
[col23][widget_area name=“Odopretie“][/col23][col3]
[br /]
[br /]
[widget_area name=“facebook-like“][/col3][clear /]
[widget_area name=“google-auto“]
[clear]

Prečo odmietnúť ísť v prípade vojny bojovať?

1. Bežní občania vojny nechcú, ani ich nevyvolávajú. Do vojny občanov vždy zaťahujú politici v záujme boháčov, ktorých cieľom je získavanie moci a ziskov. Preto o riešenie problémov vojnou Páni Občania nemajú záujem.
2. Zákonným dôvodom odopretia výkonu mimoriadnej služby je skutočnosť, že nedokážete násilne zabiť človeka za žiadnych podmienok, čo by bolo v prípade vojny alebo vojnového stavu pri výkone mimoriadnej služby nevyhnutné.

Vyhlásenie vyplňte a poštou doporučene zašlite na príslušný okresný úrad vo vašom kraji – Odbor civilnej ochrany a krízového riadenia. Vyhlásenia môžete zasielať na tieto príslušné úrady:

[list icon=“check“ icon_color=“red“]

[/list]
Doklad o odoslaní vyhlásenia si starostlivo odložte.

Prečo nebezpečenstvo vypuknutia vojny stále pretrváva?

1. Takzvaná „Utečenecké kríza“ je scénar implementácie teroristických buniek po celej Európe, ktorých ich stvoritelia nazvali tzv. „Islámskym štátom“. Tento scénar intenzívne podporuje USA a Európska únia pod ktorých vplyv Slovensko patrí.
2. Takzvaný „Islamský štát“ má byť podľa diplomatických zdrojov použitý k vyvolávaniu teroristických útokov a občianskych vojen v Európskych štátoch, vrátane Slovenska, ak by sa náhodou prikláňali k politike Ruska.
3. Ochrana Slovenska pred takýmto scénarom nemôže byť dostatočná, pokiaľ sú otvorené hranice a voľný vstup vyškolených teroristov z Nemecka, Rakúska a okolitých štátov ku nám na Slovensko.
4. Riešenie konfliktu mierovou cestou zatiaľ nebolo doručené slovenskými politikmi Generálnemu tajomníkovi OSN Pánovi Ki–munovi napriek výzve a intenzívnej požiadavky zo strany slovenského podplukovníka v zálohe. Viac TU >>
[clear]

Podľa posledných informácii minulý rok odoslalo v januári tlačivo viac ako 14-tisíc mužov.