Protestná hladovka pred úradom vlády. Vie o tom Prezident, Národná rada, Primátor, Generálny prokurátor a ďaľší. Budú média mlčať ?

thumbnail


Juraj Chlebík zahájil hladovku, pred prezidentským palácom. Nie je tam len za seba, ale za všetkých občanov, ktorí trpia za ekonomické zločiny politikov a za cenzúru v médiách, ako vyhlásil.

Vyzýva prezidenta, premiéra, predsedníčku ústavného súdu, generálneho prokurátora, predsedu parlamentu, pána Kotlebu, veliteľa zásahov protestov, aby sa za ním zastavili a zodpovedali mu na otázky.

Informovať bude aj občanov, ktorých vyzýva, aby ho v hladovke podporili.Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

 1. Roman píše:

  Spýtam sa možno trocha hlúpo - ale ešte je tam? "Nevypoklonkoval" ho niekto z pred úradu?

 2. Amen píše:

  Keď už vyzýva aj Kotlebu z Banskej Bystrice tak absolútne nechápem prečo zabudol na ombudsmanku Dubovcovu, verejnú ochrankyňu ľudských práv cigánov? Preto, že je z jeho rodu? Veď ta prvá mala ochraňovať jeho ľudské práva, keďže je za to platená. Takto to vyzerá len ako zle naaranžovaný humbuk, ktorý sa snaží vyrobiť aby sa zviditeľnil. Mne môže z tohto divadla kľudne vynechať.

 3. Andrej píše:

  Tak Chlebík je tam aj za mňa? To je od neho milé. V kerej riti bol, keď za mňa nemal na zimu kto chystať drevo a keď sme krumple vyberali a na maliny hnoj vozili? Tak nech je hladný, keď na mňa serie...

  1. Cynti píše:

   Klobuk dole p. Chlebik, dakujeme ze za nas bojujete.
   Keby sme mali na slusny zivot a slusne vyplaty za pracu, nemusime otrocit na roliach ako pred 50rokmi s motyckami krumple vyberat a stazovat sa.. ze pan Andrej