Program futbalových majstrovstiev Európy 2016 vo Francúzsku. Kam sa slovenskí futbalisti prebojujú? Hlasujte v ankete

thumbnail

Program finálového turnaja EURO 2016 vo Francúzsku podľa dní:

piatok 10. júna:
A-skupina:
Francúzsko - Rumunsko (21.00 SELČ Paríž/St. Denis)

sobota 11. júna:
A-skupina:
Albánsko - Švajčiarsko (15.00, Lens)

B-skupina:
Wales - SLOVENSKO (18.00, Bordeaux)
Anglicko - Rusko (21.00, Marseille)

nedeľa 12. júna:
D-skupina:
Turecko - Chorvátsko (15.00, Paríž)

C-skupina:
Poľsko - Severné Írsko (18.00, Nice)
Nemecko - Ukrajina (21.00, Lille)

pondelok 13. júna:
D-skupina:
Španielsko - Česko (15.00, Toulouse)

E-skupina:
Írsko - Švédsko (18.00, Paríž/St. Denis)
Belgicko - Taliansko (21.00, Lyon)

utorok 14. júna:
F-skupina:
Rakúsko - Maďarsko (18.00, Bordeaux)
Portugalsko - Island (21.00, St. Etienne)

streda 15. júna:
B-skupina:
Rusko - SLOVENSKO (15.00, Lille)

A-skupina:
Rumunsko - Švajčiarsko (18.00, Paríž)
Francúzsko - Albánsko (21.00, Marseille)

štvrtok 16. júna:
B-skupina:
Anglicko - Wales (15.00, Lens)

C-skupina:
Ukrajina - Severné Írsko (18.00, Lyon)
Nemecko - Poľsko (21.00, Paríž/St. Denis)

piatok 17. júna:
E-skupina:
Taliansko - Švédsko (15.00, Toulouse)

D-skupina:
Česko - Chorvátsko (18.00, St. Etienne)
Španielsko - Turecko (21.00, Nice)

sobota 18. júna:
E-skupina:
Belgicko - Írsko (15.00, Bordeaux)

F-skupina:
Island - Maďarsko (18.00, Marseille)
Portugalsko - Rakúsko (21.00, Paríž)

nedeľa, 19. júna:
A-skupina:
Švajčiarsko - Francúzsko (21.00, Lille)
Rumunsko - Albánsko (21.00, Lyon)

pondelok 20. júna:
B-skupina:
SLOVENSKO - Anglicko (21.00, St. Etienne)
Rusko - Wales (21.00, Toulouse)

utorok 21. júna:
C-skupina:
Ukrajina - Poľsko (18.00, Marseille)
Severné Írsko - Nemecko (18.00, Paríž)

D-skupina:
Chorvátsko - Španielsko (21.00, Bordeaux)
Česko - Turecko (21.00, Lens)

streda 22. júna:
F-skupina:
Maďarsko - Portugalsko (18.00, Lyon)
Island - Rakúsko (18.00, Paríž/St. Denis)

E-skupina:
Taliansko - Írsko (21.00, Lille)
Švédsko - Belgicko (21.00, Nice)

osemfinále:

sobota 25. júna
o 15.00, Saint-Étienne: A2 - C2
o 18.00, Paríž: B1 - A3/C3/D3
o 21.00, Lens: D1 – B3/E3/F3

nedeľa 26. júna
o 15.00, Lyon: A1 – C3/D3/E3
o 18.00, Lille: C1 – A3/B3/F3
o 21.00, Toulouse, F1 – E2

pondelok 27. júna
o 18.00, Saint-Denis: E1 – D2
o 21.00, Nice: B2 – F2

štvrťfinále:

štvrtok 30. júna
o 21.00, Marseille: víťaz osemfinále 1. - víťaz osemfinále 3.

piatok 1. júla
o 21.00, Lille: víťaz osemfinále 2. - víťaz osemfinále 6.

sobota 2. júla
o 21.00, Bordeaux: víťaz osemfinále 5. - víťaz osemfinále 7.

nedeľa 3. júla
o 21.00, Saint-Denis: víťaz osemfinále 4. - víťaz osemfinále 8.

semifinále:

streda 6. júla
o 21.00, Lyon: víťaz štvrťfinále 1. – víťaz štvrťfinále 2.

štvrtok 7. júla
o 21.00, Marseille: víťaz štvrťfinále 3. - víťaz štvrťfinále 4.

finále:

nedeľa 10. júla
o 21.00, Saint-Denis: víťaz semifinále 1. - víťaz semifinále 2.

Anketa

Aké umiestnenie Slovenských futbalistov na ME 2016 vo Francúzsku predpokladajú fanúškovia?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Ako ďaleko sa prebojujeme?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

RTVS získala vysielacie práva na najbližšie vrcholné futbalové podujatia. Športovým priaznivcom na Slovensku exkluzívne prinesie EURO 2016 vo Francúzku

euro-2016-slovensko-futbal

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)