Politickí väzni v tzv. "DEMOKRATICKOM" Slovensku ?

thumbnail

Jozef Klányi a Juraj Chlebík sú zatknutí a väznení. Prečo ? Protestovali proti súčasnému totalitnému režimu pred parlamentom. Videa si môžete pozrieť tu: obcianskytribunal.sk

Demokracia na Slovensku neexistuje ! Za uplatňovanie práv, ktoré deklaruje Ústava SR si môže ísť posedieť hocikto. Aký je teda súčasná možnosť DEMONŠTRÁCIE podľa ústavy ?

Na zhromaždenie musíte mať povolenie od mesta alebo obce (trochu smiešne, že ? aby Vám nespokojným občanom, ktorí sa pozerajú v priamom prenose na RABOVANIE Slovenska dával niekto súhlas, keď chcete na to upozorniť). Ak aj súhlas dostanete, nikto Vás nebude počúvať. Ak si Vás aj vypočuje, odvolá sa na zákony, s ktorými politici manipulujú tak, ako oni potrebujú. Média neinformujú, naopak sú manipulované v prospech dnešného totalitného režimu.

Čl.32
"Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené."

Čl. 26
(1) Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.
(2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl. 12
(4) Nikomu nesmie byť spôsobená ujma na právach pre to, že uplatňuje svoje základné práva a slobody

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

 1. Lubomír Ivičič píše:

  Ja som už pred nedávnom vyzval občanov Slovenska aby sa konečne zobudili vyšli do ulíc a bojovali za svoje práva- prečo ? Na Slovensku je bezprávie a vláda na čele s Ficom si robia čo sa im zachce , čo im vyhovuje . Kedy dostanú Slováci a občania Slovenska rozum? Treba vyraziť do ulíc a vyhnať tú pliagu ,dokedy sa bude ešte čakať?

 2. Floro píše:

  Zločinci nám vnútia uzavrieť ďalší vojenský pakt V 5 s Ukrajinou a budeme sa medzi sebou vraždiť, alebo ako prostredník pre niekoho aby západ bol čistý a my ako slúžebničkovia budeme len trpieť!!!

 3. Dodo píše:

  Je to svinstvo najhrubšieho zrna. Som znechutený z toho všetkého, čo sa deje okolo nás. Ja len dúfam, že už nie je ďaleko doba, keď všetci ľudia pochopia a pôjdu konečne do ulíc bojovať za svoje práva uzákonené v ústave /pokiaľ nenažranci nezmenia v tichosti aj ústavu/.
  Na záver len toľko: Je mi z toho veľmi smutno na duši, pretože miesto toho, aby sme sa my Slovania konečne prebrali všetci! a spojili proti západniarským praktikám uskutočňovaných na nás /terorizmus a genocída Slovanského národa/ tak budeme medzi sebou viesť občianske vojny. No zatiaľ im to vychádza a to len z jediného dôvodu a to, že celým svetom vládne ešte tma, tak ako to predpovedajú védy.