Odhalené tajné operácie na Slovensku ? Hubár Ferko išiel na huby, našiel v lese vyzbrojených Američanov!

thumbnail


Marek Baláž:
Vydávam toto písomné svedectvo o podivuhodnom dianí v našich slovenských vojenských skladoch, ktoré sú umiestnené hlboko v horách po celej SR. Jedny z najutajovanejších skladov v období od.r. 1939.

A čo sa tu vlastne deje ?

Už 22 rokov tieto sklady mnohé zývali prázdnotou až do nedávna...asi tri mesiace spätne. Pred tým hrdzavé koľaje smerujúce do uvedených skladov sú teraz vyleštené ako sklo, lebo tam prúdia kontajnerové vagóny a celú noc tam chodia vlaky.

A čo je ešte podivnejšie je skutočnosť, že plné lesy je uniformovaných vojenských výsadkových špecialistov s nepriestrelnými maskáčovými vestami a šatkami cez tváre.

Prelety vrtuľníkov MI 8 nad horami sú až príliš nápadné. Čo je ešte zaujímavejšie je skutočnosť, že už ich tam objavili aj slovenský hríbári, ktorých títo vojaci v amerických uniformách oslovujú Ruským jazykom a obdarúvajú ruskými cigaretami značky Minsk a špeciálnymi zapaľovačmi maďarskej výroby.

O čo tu vlastne ide ?

Američania hovoriaci po Rusky v našich lesoch a sklady plné možno striel smerovaných na Rusko.

Ak bude vydaná informácia o invázii Ruskej armády na územie SR, tak vedzte, že sú to Američania a nie Rusi !


Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)

Komentáre

 1. Jozef píše:

  toto asi nie je pravda... Bože, ochraňuj nás!

 2. passco píše:

  Moze byt na tom nieco pravdy.. viete co som postrehol ja? Na našej chate je počuť velmi často hluk dopravných lietadiel a pritom som nikdy nespozoroval ani jedno aj pri uplne čistej oblohe.. Ešte chcem upozorniť, že pred pár mesacmi a skor som nikdy nepocul zvuky dopravnych lietadiel, vacsinou islo o tie male vrtulove rekreacne lietadla a sem tam stíhačky.. Ciže usudzujem ze lietajú velmi nízko a za den ich bolo pocut kludne aj 20 krát.

 3. Rudolf Vlasak píše:

  hahaha dobra propaganda 😀 to ako videli sme UFO !!! aj pristalo :))) ale fotky videa nikde :))) ten to ozran ma pravdu ale !! ja som vcera videl ufo !!! hehehe

  1. Marek baláž píše:

   Rudolf ty sám si propaganda ani len foto nemáš, lebo sa bojíš.
   A slúžiš tomuto fašistickému režimu práve takýmito komentami, ktoré majú vniesť pochybnosti medzi ľudí...za toto si platený Judášskym grošom.
   Týchto ľudí už neoklamete a bojte sa ich, lebo príde aj na vás kolaborantov s režimom.

  2. Peter píše:

   Naivný komentár, trochu nevydarený Rudolf ! ... Hádam si nemyslíš, že Ferko nosí na hríby so sebou kameru a natáča. Pochybujem, že bežný človek ako je Ferko má vôbec kameru.
   Ale kľudne Ti s ním dohodnem stretnutie a môžeš si to ísť tam natočiť ... tak čo, ideš ?