Kotleba považuje článok Plus 7 dní o luxusnom rodinnom sídle za tupé kydanie a drzé klamstvo

thumbnail

Kotlebovci kritizujú článok týždenníka Plus 7 dní pod názvom “ODHALENIE Kotleba v politike bohatne. Po pol roku nová vila“. Podľa článku je Kotlebu možné už niekoľko týždňov vídať v luxusne vyzerajúcej vile. Kotlebovi priaznivci a spolupracovníci jednoznačne odmietajú polemiky, že ide o dom pre Kotlebu. Strana Kotleba- ĽS NS údajne dom kúpila, ale úplne na iné účely. Má slúžiť ako dôstojné stranícke sídlo.

Po zverejnení uvedenej správy týždenníkom Plus 7 dní, bolo prostredníctvom facebookového profilu Marian Kotleba uverejnené nasledujúce stanovisko:

"Penta chcela kúpiť od BBSK dve budovy za pol milióna eur. Nakoniec sme ich po ťažkých vyjednávaniach dotlačili k cene, ktorá je o milión eur vyššia, ako pôvodne chceli dať. O pár dní na to začal ich bulvárny plátok Plus 7 dní na nás nielen tupo kydať, ale vyslovene o nás drzo klamať! ĽS Naše Slovensko mi nekúpila žiadny dom - to si môže overiť hocikto online na katastri. Ja bývam v paneláku. Kúpili sme dom pre stranu. Dom, ktorý chceme prerobiť na normálne slušné stranícke sídlo - s kanceláriami, zasadačkou, parkovaním, skladmi. Či sa máme stretávať po reštauráciách a veci skladovať doma v skriniach?! Drzosť týchto bulvárnych hyen v poslednom čase prekročila všetky medze. Budeme to už riešiť s právnikmi."

zdroj: alternativnacesta.blogspot.sk

 

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)