Jožo Ráž varuje: Svet sa rúca, bude vojna, Rusko je istota. Potom sa vysmial USA

thumbnail

Spevák skupiny Elán Jožo Ráž sa obáva o osud sveta. Podľa neho súčasná situácia smeruje k vojne a je dobré sa držať Ruska, ktoré považuje za istotu. Oproti tomu Spojených štátov sa vraj bojí.

Ráž tvrdí, že svet sa rúca a smeruje k vojne. Domnieva sa, že situácia je stále horšia a pozoruje tiež neustále stúpajúce ceny tovarov a služieb. Uviedol o pre DVTV a zaspomínal na komunizmus, s ktorým podľa svojich slov nemal žiadny problém. "Bol som slobodný a robil som čo som chcel," podotkol.

V kapitalizme podľa neho vyhrávajú tí, čo všetkých okradnú a a oblbnú. "Komunisti boli oproti tým dnešným pohlavárom mäkkí. To čo ukradli nie je nič proti tomu, čo sa kradne teraz," dodal s tým, že kapitalizmus je cesta do pekiel.

Spevák sa tiež netají svojou láskou k Rusku: "Rusko mám rád. Prešiel som ho celé a s ľuďmi si tam môžete rozprávať o všetkom. V Amerike len o hamburgeroch a cole," vysmial sa Spojeným štátom.

Podľa neho Rusko žiadnu hrozbu nepredstavuje. "Rusko je istota pokoja a mieru. Je dobre vyzbrojené a stabilné, ale všetci sú proti nim. Rusi to ale vydržia," podotkol s tým, že sa bojí Američanov a nie Ruska.

zdroj: domaci.eurozpravy.cz

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)