Ďaľšia manipulácia občanov? .. v slovenských médiách sa objavila správa upozorňujúca na peklo, v ktoré sa údajne má Slovensko zmeniť.

thumbnail

Skúsenosti občanov z ulice sú také, že obyčajní, nespokojní občania nemajú silu zorganizovať väčší protest proti zlému vládnutiu našich zvolených zástupcov a občania nemajú silu tak nič zmeniť. Väčšie protesty, ktoré sa objavia v médiách, sú organizované podľa informácii tzv. "tajne". Prečo tajne? Tajne preto, aby akcia vyhovovala vláde a nie občanom.


cas.sk napríklad uvádza:
Zmení sa Slovensko o pár dní na peklo? Tisíce futbalových chuligánov chystajú veľkú akciu!

Príliv migrantov z Afriky a moslimov vyvolal na Slovensku vlnu odporu.
Proti emigrantom a islamizácii chcú spoločne bojovať futbaloví chuligáni z konkurenčných klubov. Na Facebooku vytvorili udalosť, ktorá by sa mala odohrať práve tento mesiac.

Svoju účasť už potvrdilo vyše 3 000 ľudí. Hlavný "organizátor" je zatiaľ neznámy, na stránke sa dá nájsť iba mailový kontakt.

Aj keď na podobných akciách nie sú výnimkou ani konflikty a vyhrotené prejavy, samospráva jej zrušenie neplánuje. Ako sa pre Aktuality.sk vyjadrila Nora Remiarová z komunikačného oddelenia Mestskej časti Bratislava – Staré Mesto: "„Mestská časť Bratislava – Staré Mesto zaevidovala v zmysle zákona č. 84/1990 zb. oznámenie o verejnom zhromaždení za účelom: upozorniť slovenskú verejnosť na zle nastavenú imigračnú politiku EÚ. Pri zhromaždení bude samozrejme dohliadané na bezpečnosť a bude monitorované mestskou políciou v spolupráci s policajným zborom."

Záver

Podľa triezveho názoru je vlna emigrantov, vznikajúce nepokoje a následne všetky medializované akcie vopred pripravené politické divadlo. V prípade akcie, ktorá sa chystá sme toho názoru, že údajní chuligáni a organizátori sú platení za túto činnosť, ktorú idú vykonať.

PÁNI OBČANIA už politické divadlo prestávajú pozerať, budú však naň upozorňovať.

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)