Amerika a Európska únia páchajú zlo. Politici, ktorí im slúžia zaťahujú do tohoto scénara aj Slovákov.

thumbnail

Fašistický scénar USA pokračuje.

Ukrajinský letecký útok v Luhansku spôsobil masaker občanov. Totalitné a ovládané médiá informujú tak, aby občan nadobudol dojem, že zlo páchajú akýsi separatisti a aktivisti. Skutočné zlo však pácha Amerika spolu s Euróskou úniou.

Ukrajinská armáda sa dopustila agresie voči ľudovej republike Lugansk, náletmi na budovu regionálnej štátnej správy v meste Luhansk.
13 osôb bolo zabitých pri nálete v Lugansk. "Osem ľudí bolo zabitých pri bombardovaní leteckej regionálnej administratívnej budovy a päť ľudí počas bitky s hranicou v okrese mieru".

thumbnail

thumbnail

thumbnail

thumbnail

thumbnail

thumbnail

thumbnail

Rusko vyzvalo NATO, aby požiadali kyjevské úrady o neodkladné zastavenie operácie na juhovýchode Ukrajine. Patričné ​​vyhlásenie urobil stály predstaviteľ Ruska pri NATO Alexander Gruško.

Podľa jeho slov počíta Moskva tiež s tým, že "Aliancia konečne odsúdi zločinecké akcie radikálnych nacionalistov páchané v rôznych ukrajinských mestách".

Stály zástupca upozornil tiež na to, že Severoatlantická aliancia podnecuje Kyjev k silovým akciám tým, že mu poskytuje technickú podporu. Gruškoje presvedčený, že to robí Alianciu čiastočne zodpovednou za zmarenie politického procesu.

VAROVANIE! Videá nie sú vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov a sú iba pre silné povahy!

Zdieľaj tento článok

Páči sa Vám Pán Občan?


Chceme MIER, pridaj sa >

Čo si o tom myslíte? komentujte :)